Niezwykłe spotkanie Igi Świątek. Niejedna osoba chciałaby być na jej miejscu!

Niezwykłe spotkanie Igi Świątek. Niejedna osoba chciałaby być na jej miejscu!
fot. PAP, X
Iga Świątek spotkała się ze Stevem Carellem

Wimbledon startuje już za parę dni, trwają więc ostatnie "szlify" formy przed jego rozpoczęciem. Przygotowuje się również Iga Świątek. W przerwie między treningami Polka znalazła jednak chwilę na spotkanie. I to nie z byle kim!

Wimbledon 2024 zbliża się wielkimi krokami, a najlepiej świadczy o tym fakt, że w piątek odbyło się losowanie turniejowej drabinki. Trzeba przyznać, że nie było ono zbyt łaskawe dla Igi Świątek. W "połówce" Polki znalazły się również Jelena Rybakina, Marketa Vondrousova czy Jelena Ostapenko. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Niedawno wróciła, a teraz... znów poddała mecz. Wielki pech znanej tenisistki

 

Najpierw najlepszej tenisistce świata przyjdzie jednak rywalizować z Sofią Kenin. Przed meczem, który odbędzie się najprawdopodobniej już 1 lipca, znalazła jednak chwilę na interesujące spotkanie. 

 

Jak wynika ze zdjęć opublikowanych na oficjalnym profilu Wimbledonu na X (dawnym Twitterze), na jego kortach pojawił się Steve Carell. Aktor najbardziej znany jest z głównej roli w serialu "The Office", ale także "Jak ukraść księżyc", "Bruce wszechmogący" czy serii o "Minionkach". 

 

I to właśnie w przerwie podczas nagrywania kolejnej części filmu, czyli "Gru i Minionki: pod przykrywką" gwiazdor zdecydował się odwiedzić londyńskie korty. A tam spotkał się ze Świątek. Na jednej z fotografii pozują do wspólnego zdjęcia. 

 

Transmisje z Wimbledonu dostępne będą na sportowych antenach Polsatu i na Polsat Box Go. Najważniejsze mecze opatrzone będą także bogatym studiem. 

Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie