Siatkarski reprezentant Polski podjął decyzję! Wiemy, gdzie zagra w przyszłym sezonie

Andrzej AdamiecSiatkówka
Siatkarski reprezentant Polski podjął decyzję! Wiemy, gdzie zagra w przyszłym sezonie
fot. Cyfrasport
Bartłomiej Bołądź zostanie w Projekcie Warszawa

Już wiemy, gdzie w przyszłym sezonie będzie grał Bartłomiej Bołądź. Jak dowiedzieliśmy się w piątek, siatkarski reprezentant Polski postanowił na dłużej zostać w Projekcie Warszawa.

Projekt Warszawa w piątek 5 lipca za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazał kolejną ważną wiadomość dotyczącą składu stołecznej drużyny na kolejny sezon. Jak się okazuje, na dłużej z ekipą ze stolicy Polski postanowił związać się Bartłomiej Bołądź.

 

ZOBACZ TAKŻE: Zaskakujące wyznanie Tomasza Fornala. "Będę grać do 50-tki"

 

Warto przypomnieć, że atakujący w poprzednim sezonie również reprezentował Projekt. W barwach warszawskiej ekipy w kampanii 2023/2024 wystąpił w sumie w 115 setach, w których zdobył 581 punktów. Ze stołeczną ekipą sięgnął po Puchar Challenge i brązowy medal polskiej ligi.

 

Należy podkreślić, że Bołądź w PlusLidze spędził już dziewięć sezonów. Na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce reprezentował już ekipy: Cerrad Czarni Radom, Ślepsk Malow Suwałki oraz Trefl Gdańsk. W sumie na swoim koncie ma już 265 meczów w polskiej ekstraklasie, w których zdobył 3771 punktów.

 

Bołądź w 2024 roku systematycznie występuje w siatkarskiej reprezentacji Polski. To między innymi on był częścią drużyny, która sięgnęła po brązowy medal Ligi Narodów.

Przejdź na Polsatsport.pl
ZOBACZ TAKŻE WIDEO: Polska - Niemcy. Skrót meczu

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie