Świetni Syprzak i Jurecki. Analiza eksperta po meczu z Macedonią!

Piłka ręczna

Wspaniały Kamil Syprzak, rozpędzony Bartosz Jurecki i świetna gra w obronie były zdaniem Pawła Nocha kluczami do sukcesu w wygranym meczu z Macedonią. Całą analizę trenera Zagłębia Lubin zobacz tylko u nas!

Początek spotkania z Macedonią miał chaotyczny przebieg. Obie drużyny popełniały błędy w ataku, w efekcie po dziesięciu minutach padło zaledwie pięć bramek. W końcówce Macedończycy znów odskoczyli na dwie bramki i po trafieniu Filipa Łazarowa biało-czerwoni przegrywali do przerwy 11:13.

Twitter po meczu Polska - Macedonia: Spokojnie, i tak wygramy jedną bramką!

W drugiej połowie Polacy ruszyli do odrabiania strat. Udało się po trafieniu Michała Jureckiego w 36. minucie (15:15). W 58. minucie, po bramce Jureckiego, zaliczka wzrosła do czterech goli: było już 24:20 i wydawało się, że tym razem biało-czerwoni oszczędzą kibicom emocji w końcówce. Nic z tego! Trzy proste straty, trzy kontry Macedończyków i już tylko jedna bramka różnicy… Na szczęście Kirył Łazarow nie wykorzystał swojej ostatniej szansy i Polacy znów wygrali!

Szkoleniowiec Zagłębia Lubin w swojej analizie podkreślił perfekcyjne wykorzystanie parametrów fizycznych Kamila Syprzaka, bardzo dobrą grę obronną Polski szczególnie, gdy w ataku szalał Kirył Łazarow, a także wartość rozpędzonego Bartosza Jureckiego.

Całą analizę meczu z Macedonią zobacz w materiale wideo.

Polecamy: Wszystkie mecze EHF EURO 2016 w kanałach: Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News oraz w IPLA TV. Sprawdź terminarz i dostęp do LIVE TUTAJ!

Przegapiłeś jakiś mecz? Nic straconego! Archiwum meczów znajdziesz TUTAJ!