Weekend z Polsatem Sport i IPLA TV
Turniej kwalifikacyjny piłkarek ręcznych do IO w Rio de Janeiro z udziałem reprezentacji Polski, walka Alberta Sosnowskiego, gala FEN 11: Warsaw Time, kolejne spotkania w PlusLidze czy mecz na szczycie Eredivisie PSV Eindhoven - Ajax Amsterdam. To tylko część propozycji na ten weekend, jakie będzie można obejrzeć na sportowych antenach Polsatu i w IPLA TV.
Dużo sportu w ten weekend! Mecze kwalifikacyjne polskich szczypiornistek do igrzysk olimpijskich, siatkarska PlusLiga i ORLEN Liga, 1 liga piłki nożnej, zawody Pucharu Świata w biathlonie i wiele więcej na antenach Polsat Sport i w IPLA TV. Sprawdź terminarz i obejrzyj na żywo TUTAJ!
PIĄTEK
BIATHLON
Puchar Świata Khanty Mansiysk
sprint mężczyzn godz. 14:05 (Polsat Sport Extra, Polsat Sport News i IPLA TV)
PIŁKA RĘCZNA
Turniej kwalifikacyjny do IO
Rosja – Polska godz. 15:30 (Polsat Sport i IPLA TV)
Szwecja - Meksyk godz. 18:00 (Polsat Sport Extra i IPLA TV)
TENIS
ATP BNP Paribas Open, Indian Wells
II ćwierćfinał godz. 11:00 (Polsat Sport i IPLA TV)
III ćwierćfinał godz. 20:00 (Polsat Sport i IPLA TV)
IV ćwierćfinał godz. 22:00 (Polsat Sport i IPLA TV)
SIATKÓWKA
Plusliga
Cerrad Czarni Radom - Lotos Trefl Gdańsk godz. 18:00 (Polsat Sport i IPLA TV)
PIŁKA NOŻNA
1 liga
Wisła Płock - Miedź Legnica godz. 20:20 (Polsat Sport News i IPLA TV)
BOKS
Gala boksu zawodowego Albert "Dragon" Sosnowski - Andras Csomor godz. 20:00 (Polsat Sport i IPLA TV)
MOTOGP
Motocyklowe Mistrzostwa Świata – Katar
I sesja treningowa godz. 16:00 (Polsat Sport News i IPLA TV)
II sesja treningowa godz. 17:00 (Polsat Sport News i IPLA TV)
SOBOTA
BIATHLON
Puchar Świata Khanty Mansiysk
bieg pościgowy kobiet godz. 12:25 (Polsat Sport Extra i Polsat Sport News i IPLA TV)
bieg pościgowy mężczyzn godz. 14:15 (Polsat Sport Extra i IPLA TV)
PIŁKA RĘCZNA
Turniej kwalifikacyjny do IO
Polska – Szwecja godz. 14:00 (Polsat Sport i IPLA TV)
Rosja – Meksyk godz. 16:00 (Polsat Sport i IPLA TV)
SIATKÓWKA
Orlenliga
Chemik Police - MKS Dąbrowa Górnicza godz. 14:45 (Polsat Sport i IPLA TV)
Plusliga
ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Łuczniczka Bydgoszcz godz. 20:00 (Polsat Sport i IPLA TV)
MMA
FEN 11: Warsaw Time godz. 19:30 (Polsat Sport i IPLA TV)
TENIS
ATP BNP Paribas Open, Indian Wells
I półfinał godz. 19:30 (Polsat Sport Extra i IPLA TV)
II półfinał godz. 21:00 (Polsat Sport Extra i IPLA TV)
PIŁKA NOŻNA
Liga holenderska
Feyenoord - De Graafschap godz. 0:30 (Polsat Sport Extra i IPLA TV)
Liga rosyjska
CSKA Moskwa - Kuban godz. 17:25 (Polsat Sport Extra i IPLA TV)
SIATKÓWKA PLAŻOWA
World Tour Vitoria, Espirito Santo godz. 22:30 (Polsat Sport News i IPLA TV)
RUGBY
Puchar Narodów Europy
Polska - Belgia, godz. 17:30 (Polsat Sport News i IPLA TV)
NIEDZIELA
BIATHLON
Puchar Świata Khanty Mansiysk
bieg ze startu wspólnego kobiet godz. 10:00 (Polsat Sport Extra, Polsat Sport News i IPLA TV)
bieg ze startu wspólnego mężczyzn godz. 12:50 (Polsat Sport Extra, Polsat Sport News i IPLA TV)
PIŁKA RĘCZNA
Turniej kwalifikacyjny do IO
Meksyk - Polska godz. 18:30 (Polsat Sport i IPLA TV)
Rosja - Szwecja godz. 16:00 (Polsat Sport News i IPLA TV)
SIATKÓWKA
Plusliga
AZS Politechnika Warszawska - PGE Skra Bełchatów godz. 14:45 (Polsat Sport i IPLA TV)
KOSZYKÓWKA
Tauron Basket Liga
Polski Cukier Toruń - Stelmet Zielona Góra godz. 19:50 (Polsat Sport News i IPLA TV)
Beko BBL
Walter Tigers Tubingen - Alba Berlin godz. 22:00 (Polsat Sport News i IPLA TV)
TENIS
ATP BNP Paribas Open, Indian Wells
finał godz. 21:00 (Polsat Sport i IPLA TV)
ATP World Tour Uncovered godz. 20:30 (Polsat Sport Extra i IPLA TV)
PIŁKA NOŻNA
Magazyn CAFE FUTBOL godz. 11:00 (Polsat Sport i IPLA TV)
1 liga
Zawisza Bydgoszcz - GKS Bełchatów godz. 12:35 (Polsat Sport i IPLA TV)
Liga holenderska
Twente Enschede - AZ Alkmaar godz. 14:25 (Polsat Sport Extra i IPLA TV)
PSV Eindhoven - Ajax Amsterdam godz. 16:40 (Polsat Sport Extra i IPLA TV)
Liga rosyjska
Krasnodar – Lokomotiw godz. 21:30 (Polsat Sport Extra i IPLA TV)
Liga ukraińska
Metalist - Vorskla godz. 23:30 (Polsat Sport Extra i IPLA TV)
MOTOGP
Motocyklowe Mistrzostwa Świata – Katar
wyścig godz. 17:20 (Polsat Sport News i IPLA TV)
SIATKÓWKA PLAŻOWA
World Tour Vitoria, Espirito Santo godz. 22:00 (Polsat Sport News i IPLA TV)
Przejdź na Polsatsport.pl
Komentarze