Finałowy turniej o Indywidualne Mistrzostwo Polski odbędzie się na torze aktualnego Drużynowego Mistrza Polski, a więc Stali Gorzów. Zapewniony awans do decydujących zmagań ma czwórka stałych uczestników tegorocznego cyklu Grand Prix, a więc Bartosz Zmarzlik, Piotr Pawlicki, Maciej Janowski i Patryk Dudek. Ten ostatni będzie bronił tytułu wywalczonego przed rokiem.

 

Listy Startowe:

Krosno:
1. Mariusz Fierlej
2. Dominik Kubera
3. Alex Zgardziński
4. Janusz Kołodziej
5. Damian Dróżdż
6. Patryk Rolnicki
7. Dawid Stachyra
8. Jakub Jamróg
9. Kacper Woryna
10. Daniel Jeleniewski
11. Robert Chmiel
12. Maciej Kuciapa
13. Dawid Lampart
14. Mateusz Szczepaniak
15. Sebastian Ułamek
16. Ernest Koza

R1. Hubert Łęgowik
R2. Stanisław Burza
Awans: 8+1 (do półfinału w Opolu)

Gniezno:
1. Adrian Gała
2. Damian Adamczak
3. Marcin Nowak
4. Mirosław Jabłoński
5. Tomasz Jędrzejak
6. Paweł Przedpełski
7. Daniel Kaczmarek
8. Edward Mazur
9. Rafał Okoniewski
10. Kamil Brzozowski
11. Krystian Pieszczek
12. Patryk Dolny
13. Kacper Gomólski
14. Przemysław Pawlicki
15. Oskar Fajfer
16. Krzysztof Kasprzak

R1. Igor Kopeć-Sobczyński
R2. Aureliusz Bieliński
Awans:  8+1(do półfinału w Opolu)

Rawicz:
1. Arkadiusz Pawlak
2. Marcel Kajzer
3. Adrian Cyfer
4. Oskar Bober
5. Sebastian Niedźwiedź
6. Grzegorz Walasek
7. Krzysztof Buczkowski
8. Oskar Polis
9. Bartosz Smektała
10. Robert Miśkowiak
11. Grzegorz Zengota
12. Adrian Gomólski
13. Tobiasz Musielak
14. Zbigniew Suchecki
15. Damian Baliński
16. Łukasz Sówka

R1. Wojciech Lisiecki
R2. Michał Nowiński
Awans: 8+1 (do półfinału w Ostrowie Wielkopolskim)

Poznań:
1. Mateusz Borowicz
2. Artur Mroczka
3. Dominik Kossakowski
4. Artur Czaja
5. Norbert Kościuch
6. Adrian Miedziński
7. Tomasz Gapiński
8. Michał Szczepaniak
9. Piotr Protasiewicz
10. Marcin Rempała
11. Jarosław Hampel
12. Michał Łopaczewski
13. Szymon Woźniak
14. Marcin Jędrzejewski
15. Maksym Drabik
16. Krzysztof Jabłoński

R1. Daniel Pytel
R2. Mateusz Rujner
Awans: 8+1 (do półfinału w Ostrowie Wielkopolskim)