Runda jesienna Nice 1 Ligi rozpocznie się 29 lipca. Już w pierwszej kolejce dojdzie do kilku ciekawych konfrontacji. Zmierzą się m.in. dwie zasłużone dla polskiego futbolu firmy: Stal Mielec i Ruch Chorzów, a drugi spadkowicz z ekstraklasy – Górnik Łęczna zagra na wyjeździe z beniaminkiem – Odrą Opole. Inny beniaminek – Raków Częstochowa podejmie Miedź Legnica. Dojdzie też do spotkania dwóch ekip z czołówki tabeli poprzedniego sezonu: Zagłębie Sosnowiec zmierzy się z Olimpią Grudziądz.

 

Pierwsza runda rozgrywek zakończy się w weekend 11-12 listopada (17 kolejka), jednak piłkarze rozegrają jesienią jeszcze dwie serie spotkań: 18 (18-19 listopada) oraz 19 (25-26 listopada).

 

1 kolejka (29-30 lipca):

 

Stal Mielec - Ruch Chorzów

Chrobry Głogów - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Bytovia Bytów - Stomil Olsztyn

Puszcza Niepołomice - Chojniczanka Chojnice
Raków Częstochowa - Miedź Legnica

GKS Katowice - Pogoń Siedlce

Odra Opole - Górnik Łęczna

Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz

Wigry Suwałki - GKS Tychy

 

2 kolejka (5-6 sierpnia):

 

Ruch Chorzów - Chrobry Głogów

GKS Tychy - Stal Mielec

Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Bytovia Bytów

Olimpia Grudziądz - Wigry Suwałki

Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec

Pogoń Siedlce - Odra Opole

Miedź Legnica - GKS Katowice

Puszcza Niepołomice - Raków Częstochowa

 

3 kolejka (12-13 sierpnia):

 

Chrobry Głogów - GKS Tychy

Bytovia Bytów - Ruch Chorzów

Raków Częstochowa - Chojniczanka Chojnice

GKS Katowice - Puszcza Niepołomice

Odra Opole - Miedź Legnica

Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Siedlce

Wigry Suwałki - Górnik Łęczna

Stal Mielec - Olimpia Grudziądz

Stomil Olsztyn - Podbeskidzie Bielsko-Biała

 

4 kolejka (19-20 sierpnia):

 

Chojniczanka Chojnice - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Ruch Chorzów - Stomil Olsztyn

GKS Tychy - Bytovia Bytów

Olimpia Grudziądz - Chrobry Głogów

Górnik Łęczna - Stal Mielec

Pogoń Siedlce - Wigry Suwałki

Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec

Puszcza Niepołomice - Odra Opole

Raków Częstochowa - GKS Katowice

 

5 kolejka (23 sierpnia):

 

Stal Mielec - Pogoń Siedlce

Chrobry Głogów - Górnik Łęczna

Bytovia Bytów - Olimpia Grudziądz

GKS Katowice - Chojniczanka Chojnice

Odra Opole - Raków Częstochowa

Zagłębie Sosnowiec - Puszcza Niepołomice

Wigry Suwałki - Miedź Legnica

Stomil Olsztyn - GKS Tychy

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Ruch Chorzów

 

6 kolejka (26-27 sierpnia):

 

Górnik Łęczna - Bytovia Bytów

Pogoń Siedlce - Chrobry Głogów

Miedź Legnica - Stal Mielec

Chojniczanka Chojnice - Ruch Chorzów

GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Olimpia Grudziądz - Stomil Olsztyn

Puszcza Niepołomice - Wigry Suwałki

Raków Częstochowa - Zagłębie Sosnowiec

GKS Katowice - Odra Opole

 

7 kolejka (2-3 września):

 

Chrobry Głogów - Miedź Legnica

Bytovia Bytów - Pogoń Siedlce

Stomil Olsztyn - Górnik Łęczna

Odra Opole - Chojniczanka Chojnice

Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice

Wigry Suwałki - Raków Częstochowa

Stal Mielec - Puszcza Niepołomice

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Olimpia Grudziądz

Ruch Chorzów - GKS Tychy

 

8 kolejka (9-10 września):

 

Miedź Legnica - Bytovia Bytów

Puszcza Niepołomice - Chrobry Głogów

Raków Częstochowa - Stal Mielec

Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy

Olimpia Grudziądz - Ruch Chorzów

Górnik Łęczna - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn

GKS Katowice - Wigry Suwałki

Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec

 

9 kolejka (16-17 września):

 

Bytovia Bytów - Puszcza Niepołomice

Stomil Olsztyn - Miedź Legnica

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Siedlce

Ruch Chorzów - Górnik Łęczna

Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice

Wigry Suwałki - Odra Opole

Stal Mielec - GKS Katowice

Chrobry Głogów - Raków Częstochowa

GKS Tychy - Olimpia Grudziądz

 

10 kolejka (23-24 września):

 

Raków Częstochowa - Bytovia Bytów

GKS Katowice - Chrobry Głogów

Odra Opole - Stal Mielec

Chojniczanka Chojnice - Olimpia Grudziądz

Górnik Łęczna - GKS Tychy

Pogoń Siedlce - Ruch Chorzów

Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Puszcza Niepołomice - Stomil Olsztyn

Zagłębie Sosnowiec - Wigry Suwałki

 

11 kolejka (30 września-1 października):

 

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Puszcza Niepołomice

Ruch Chorzów - Miedź Legnica

GKS Tychy - Pogoń Siedlce

Wigry Suwałki - Chojniczanka Chojnice

Stal Mielec - Zagłębie Sosnowiec

Chrobry Głogów - Odra Opole

Bytovia Bytów - GKS Katowice

Stomil Olsztyn - Raków Częstochowa

Olimpia Grudziądz - Górnik Łęczna

 

12 kolejka (7-8 października):

 

Chojniczanka Chojnice - Górnik Łęczna

Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz

Miedź Legnica - GKS Tychy

Puszcza Niepołomice - Ruch Chorzów

Raków Częstochowa - Podbeskidzie Bielsko-Biała

GKS Katowice - Stomil Olsztyn

Odra Opole - Bytovia Bytów

Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów

Wigry Suwałki - Stal Mielec

 

13 kolejka (14-15 października):

 

Stomil Olsztyn - Odra Opole

Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice

Ruch Chorzów - Raków Częstochowa

GKS Tychy - Puszcza Niepołomice

Stal Mielec - Chojniczanka Chojnice

Chrobry Głogów - Wigry Suwałki

Bytovia Bytów - Zagłębie Sosnowiec

Olimpia Grudziądz - Miedź Legnica

Górnik Łęczna - Pogoń Siedlce

 

14 kolejka (21-22 października):

 

Chojniczanka Chojnice - Pogoń Siedlce

Miedź Legnica - Górnik Łęczna

Puszcza Niepołomice - Olimpia Grudziądz

Raków Częstochowa - GKS Tychy

GKS Katowice - Ruch Chorzów

Odra Opole - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn

Wigry Suwałki - Bytovia Bytów

Stal Mielec - Chrobry Głogów

 

15 kolejka (28-29 października):

 

Ruch Chorzów - Odra Opole

GKS Tychy - GKS Katowice

Olimpia Grudziądz - Raków Częstochowa

Górnik Łęczna - Puszcza Niepołomice

Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice

Bytovia Bytów - Stal Mielec

Stomil Olsztyn - Wigry Suwałki

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec

Pogoń Siedlce - Miedź Legnica

 

16 kolejka (4-5 listopada):

 

Chojniczanka Chojnice - Miedź Legnica

Puszcza Niepołomice - Pogoń Siedlce

Raków Częstochowa - Górnik Łęczna

GKS Katowice - Olimpia Grudziądz

Odra Opole - GKS Tychy

Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów

Wigry Suwałki - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Stal Mielec - Stomil Olsztyn

Chrobry Głogów - Bytovia Bytów

 

17 kolejka (11-12 listopada):

 

Pogoń Siedlce - Raków Częstochowa

GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec

Olimpia Grudziądz - Odra Opole

Górnik Łęczna - GKS Katowice

Bytovia Bytów - Chojniczanka Chojnice

Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec

Ruch Chorzów - Wigry Suwałki

Miedź Legnica - Puszcza Niepołomice

 

18 kolejka (18-19 listopada):

 

Ruch Chorzów - Stal Mielec

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chrobry Głogów

Stomil Olsztyn - Bytovia Bytów

Chojniczanka Chojnice - Puszcza Niepołomice

Miedź Legnica - Raków Częstochowa

Pogoń Siedlce - GKS Katowice

Górnik Łęczna - Odra Opole

Olimpia Grudziądz - Zagłębie Sosnowiec

GKS Tychy - Wigry Suwałki

 

19 kolejka (25-26 listopada):

 

Wigry Suwałki - Olimpia Grudziądz

Zagłębie Sosnowiec - Górnik Łęczna

Odra Opole - Pogoń Siedlce

GKS Katowice - Miedź Legnica

Stomil Olsztyn - Chojniczanka Chojnice

Bytovia Bytów - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Chrobry Głogów - Ruch Chorzów

Stal Mielec - GKS Tychy

Raków Częstochowa - Puszcza Niepołomice.