Memoriał Wagnera: Niesamowita walka w pierwszym secie! Polacy wygrali 36:34 (WIDEO)

Siatkarze reprezentacji Polski i Kanady toczyli niezwykle zaciętą walkę w pierwszym secie sobotniego meczu rozgrywanego podczas Memoriału Wagnera. Ostatecznie, górą byli Biało-Czerwoni, wygrywając 36:34.

Polacy i Kanadyjczycy przegrali swoje pierwsze mecze Memoriału Wagnera, dlatego wygranie pierwszego seta sobotniego spotkania z pewnością było ważne dla obu tych drużyn. To była walka na całego! Chociaż rywale mieli kilka piłek setowych, to jednak lepsi okazali się podopieczni Ferdinando De Giorgiego. Decydujący punkt, na 36:34, zdobył Dawid Konarski.

Co ciekawe, niewiele brakowało, by wyrównano rekord memoriałowy. Ten wynosi 38:36. Ustanowiono go w 2011 roku w drugim secie meczu reprezentacji Włoch i Czech.