Po pięciu niezwykle interesujących mapach SK Gaming zdobyło tytuł mistrza EPICENTER w Sankt Petersburgu. Do pokonania Virtus.pro bez wątpienia przysłużył się coldzera, który po raz czwarty w tym roku, a siódmy w całej karierze, zdobył tytuł najbardziej wartościowego gracza turnieju. Po przepełnionym emocjami do ostatniej rundy finale David udzielił ciekawego wywiadu. W rozmowie z redakcją HLTV.org bardzo komplementował formację znad Wisły.

 

- Ta gra była naprawdę trudna. Zawodnicy Virtus.pro – za każdym razem, gdy na nich gram – nie są bardzo „skillowi”, ale nadrabiają to sprytem. Dużo trudniej jest grać przeciwko rywalowi, który jest inteligentny, niż takiemu, który tylko dobrze strzela. Polacy zachwycili mnie swoją postawą na EPICENTER. Przegrali 0-2 w grupie, po czym przeszli do finału. Mecz przeciwko nim był naprawdę niesamowity, każda z pięciu map była wspaniała – czytamy.

 

Cały wywiad, w którym coldzera szczegółowo relacjonuje przebieg spotkania z Virtus.pro, a także porusza temat transferów w SK Gaming, znajdziecie na stronie HLTV.org.