Magazyn Nice 1 Ligi: Transmisja w Polsacie Sport News

Najlepszą drużyną rundy jesiennej sezonu 2017/2018 Nice 1 Ligi została Chojniczanka Chojnice, która w minionej kolejce wygrała na wyjeździe z Drutex-Bytovią Bytów 3:0. Wydarzenia 17. serii gier zostaną podsumowane przez ekspertów Polsatu Sport. Transmisja Magazynu Nice 1 Ligi od godziny 19.00 w Polsacie Sport News.

Miniona kolejka Nice 1 Ligi oficjalnie zakończyła rundę jesienną rozgrywek, chociaż w listopadzie zostaną rozegrane jeszcze dwie awansem z wiosennej. Na półmetku pierwsze miejsce zajęła Chojniczanka, natomiast tabelę zamyka spadkowicz z LOTTO Ekstraklasy Ruch Chorzów. Na dodatek "Niebiescy" w ostatnim meczu oddali Zagłębiu Sosnowiec walkowera, ze względu na błąd kierownika drużyny.

Gośćmi poniedziałkowego magazynu będą: napastnik Pogoni Siedlce Adrian Paluchowski oraz były trener m.in. Chojniczanki oraz Zagłębia Sosnowiec Artur Derbin. Skład prowadzonego przez Szymona Rojka programu uzupełni ekspert Polsatu Sport Tomasz Łapiński.

Występujący niegdyś m.in. w Legii Warszawa oraz Zagłębiu Sosnowiec Paluchowski z pewnością nie wspomina miło swojego ostatniego ligowego meczu. Spisująca się nieźle w ostatnim czasie Pogoń Siedlce uległa bowiem u siebie Rakowowi Częstochowa 0:3, a rozmiary porażki mogły być jeszcze wyższe, jednak rzutu karnego w pierwszej połowie nie wykorzystał Rafał Figiel. Paluchowski wszedł na plac gry w 60. minucie, jednak nie był w stanie pokonać bramkarza gości, a na dodatek jego zespół stracił dwa kolejne gole.

Transmisja Magazynu Nice 1 Ligi od godziny 19.00 na antenie Polsatu Sport News. Zapraszamy!