Siatkówka

Debiut Kurka na nowej pozycji i pierwsza...

Werblińska to brązowa medalistka mistrzostw Europy z 2009 roku i była zawodniczka takich klubów, jak BKS Aluprof Bielsko-Biała, Muszynianka Muszyna oraz ostatnio - w latach 2013-2017 - Chemika Police. 33-latka ma na swoim koncie sześć mistrzostw i pięć Pucharów Polski (oba trofea zdobyła również w 2017 roku), a także zdobyty w 2013 roku Puchar CEV.

Jest więc zawodniczką bardzo utytułowaną. Teraz postanowiła zająć się życiem prywatnym. - Andzia będzie mamą! Gratulujemy - napisano na oficjalnym profilu Chemika na Instagramie. Pogłoski o rzekomej ciąży siatkarki krążyły w środowisku już od jakiegoś czasu. Wszak nie bez powodu zawodniczka nie związała się w obecnym sezonie z żadnym klubem.

- Już chyba widać, więc nie będę ukrywać - niedługo zostanę mamą. Bardzo się z tego cieszę. Jakie plany? Przede wszystkim przetrwać. Te pierwsze miesiące będą chyba najgorsze, ale tak naprawdę już nie mogę się doczekać. Czuję się bardzo dobrze i oby tak do samego końca - powiedziała Werblińska.

Będzie wam brakowało Miss ME 2009? Bo ona już trochę tęskni. - Oglądam obecnie bardzo dużo meczów. Zdecydowanie więcej niż kiedykolwiek wcześniej. W dodatku gdy wchodzę do sali Chemika, czuję ogromny sentyment - zwierzała się siatkarka. Cała rozmowa w poniższym materiale wideo.

 

 

Andzia będzie mamą! Gratulujemy 👋 #chemikpolice #ania #werblińska #mamaprzyszła #namecz

A post shared by Chemik Police (@chemik_police) on Nov 26, 2017 at 7:25am PST