Debiut Kurka na nowej pozycji i pierwsza porażka Ziraatu

Siatkówka
Debiut Kurka na nowej pozycji i pierwsza porażka Ziraatu
fot. Cyfrasport

Bartosz Kurek zaliczył debiut na przyjęciu w barwach Ziraatu Bankasi Ankara w meczu derbowym z Halkbankiem. Nie był to jednak udany występ. Nie dość, że jego drużyna po raz pierwszy w sezonie przegrała, to sam zawodnik zdobył tylko trzy punkty.

Aż dwa miesiące Bartosz Kurek musiał czekać na swój debiut w nowym klubie. Przyjmujący pojawiał się na boisku w drugim, trzecim i czwartym secie. Nie zaprezentował się jednak zbyt dobrze. Zdobył dla swojej drużyny tylko trzy punkty.

Znakomity występ zanotował natomiast Dawid Konarski. Polak przyzwyczaił już tureckich kibiców do wysokiej formy. Tym razem atakujący również nie zawiódł i zdobył w meczu z Halkbankiem aż dwadzieścia jeden punktów.

W szeregach rywali znakomicie zagrał Nemanja Petrić. Serb wywalczył dla Halkbanku szesnaście "oczek". To właśnie on poprowadził swój zespół do zwycięstwa. W ten sposób Ziraat przegrał po raz pierwszy w sezonie. Nie zmieniło to jednak sytuacji w ligowej tabeli, w której podopieczni trenera Josko Milenkoskiego nadal utrzymują się na czele.

Ziraat Bankasi Ankara - Halkbank Ankara 0:3 (25:20, 21:25, 25:20, 25:23)

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze