Jednym z polskich sportowców, którzy mieli okazję zamieszkać w wiosce olimpijskiej jest ekspert Polsatu Sport Krzysztof Ignaczak. Wiele ciekawych sytuacji rozgrywało się na jego oczach. Sam również był uczestnikiem wielu zdarzeń. - Wygrałem wyścig na dwieście metrów przez płotki po stołówce do LeBrona Jamesa. Miałem ochotę zrobić sobie z nim zdjęcie, ale mi nie dał - powiedział z uśmiechem Krzysztof Ignaczak.

- Była jeszcze jedna ciekawa historia z Michałem Winiarskim, który chciał zrobić sobie zdjęcie z Novakiem Djokovicem. Dołączył się do nich jakiś ciemnoskóry zawodnik. Michał nie był zadowolony, ale w końcu zrobili sobie zdjęcie we trójkę, a potem przyszedł do nas i powiedział "Patrzcie! Mam zdjęcie z Djoko!". Jak się okazało, tym trzecim był Tony Parker, koszykarz NBA - dodał.

Cała dyskusja w załączonym materiale wideo.

 

Od 9 do 25 lutego w ramach „otwartego okna” wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu będą mieli nieograniczony dostęp do 3 uruchomionych specjalnie na czas Zimowych Igrzysk Olimpijskich kanałów: Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5, gdzie będzie można oglądać relacje z igrzysk w jakości HD i bez reklam.

 

Kanały dostępne będą na dekoderach Cyfrowego Polsatu pod numerami 222, 223, 224.

 

Dodatkowo zapewnimy polską oprawę komentatorską wydarzenia na tych kanałach, realizowaną przez dziennikarzy i ekspertów Polsatu Sport.