Od 9 do 25 lutego w ramach „otwartego okna” wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu będą mieli nieograniczony dostęp do 3 uruchomionych specjalnie na czas Zimowych Igrzysk Olimpijskich kanałów: Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5, gdzie będzie można oglądać relacje z igrzysk w jakości HD i bez reklam.
 
Kanały dostępne będą na dekoderach Cyfrowego Polsatu pod numerami 222, 223, 224.
 
Dodatkowo zapewnimy polską oprawę komentatorską wydarzenia na tych kanałach, realizowaną przez dziennikarzy i ekspertów Polsatu Sport.
 
Swoim użytkownikom dodatkowe kanały sportowe zapewni od 9 do 25 lutego również telewizja internetowa IPLA. W pakiecie IPLA SPORT dostępnych będzie jeszcze więcej relacji z igrzysk na żywo, bez reklam, 24 godziny na dobę, w HD – na kanałach Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5. Także w IPLI będą one dostarczane bez dodatkowych opłat i z polskim komentarzem.
 
Sprawdźcie jak wygląda plan transmisji na dzień 15 lutego w kanałach Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5 (w nawiasach komentatorzy).
 
Eurosport 3
 
01:00 - Narciarstwo alpejskie: slalom kobiet
03:00 NA ŻYWO - Snowboard: cross mężczyzn kwalifikacje (Marta Gula, Michał Ligocki)
04:40 - Snowboard: halfpipe finał mężczyzn
05:25 NA ŻYWO - Snowboard - cross mężczyzn finał (Marta Gula, Michał Ligocki)
07:20 NA ŻYWO - Biegi narciarskie: bieg na 10 kilometrów kobiet (Marek Jóźwik)
11:05 - Curling: highlights (Krystian Sobierajski)
11:55 NA ŻYWO - Skoki narciarskie: trening na dużej skoczni (Michał Stolfa, Marek Jóźwik)
13:25 NA ŻYWO - Saneczkarstwo: sztafeta (Adam Romański, Tomasz Koćmierowski)
14:50 - Ceremonia medalowa (Przemysław Iwańczyk)
16:25 - Łyżwiarstwo figurowe: program dowolny par sportowych (Justyna Kostyra, Magdalena Tascher)
19:40 - Hokej na lodzie: highlights (Tomasz Włodarczyk)
20:20 - Curling: highlights (Piotr Merchelski)
21:00 - Snowboard: cross mężczyzn finał (Marta Gula, Michał Ligocki)
22:10 - Narciarstwo alpejskie: slalom gigant kobiet (Tomasz Tomaszewski)
 
Eurosport 4
 
01:00 - Snowboard: halfpipe finał mężczyzn
03:20 NA ŻYWO - Narciarstwo alpejskie: zjazd (Filip Gawęcki)
05:50 NA ŻYWO - Curling kobiety (Krystian Sobierajski, Maciej Cesarz)
08:50 NA ŻYWO - Curling: preliminacje kobiet (Krystian Sobierajski, Maciej Cesarz)
11:55 NA ŻYWO - Łyżwiarstwo szybkie: bieg na 10 kilometrów mężczyzn (Marcin Lepa, Bartosz Pisarek)
14:15 - Curling: kobiety (Krzysztof Wanio)
17:05 - Narciarstwo alpejskie: zjazd (Tomasz Tomaszewski)
19:35 - Łyżwiarstwo szybkie: bieg na 10000 m mężczyzn (Marcin Lepa, Sławomir Chmura)
21:40 - Biathlon: bieg indywidualny mężczyzn (Piotr Merchelski, Magdalena Grzywa)
22:10 - Narciarstwo alpejskie: slalom gigant kobiet (Tomasz Tomaszewski)
 
Eurosport 5
 
01:00 - Curling: highlights (Krzysztof Wanio)
02:25 NA ŻYWO - Łyżwiarstwo figurowe: program dowolny par sportowych (Aleksandra Szutenberg, Magdalena Tascher)
06:00 NA ŻYWO - Curling mężczyźni (Krzysztof Wanio)
09:05 NA ŻYWO - Biathlon: bieg indywidualny kobiet (Marcin Muras, Magdalena Grzywa)
11:00 NA ŻYWO - Skeleton: 2. przejazd mężczyzn (Paweł Ślęzak, Michał Jakóbczyk)
12:10 NA ŻYWO - Biathlon: bieg indywidualny mężczyzn (Marcin Muras)
14:15 - Curling kobiety (Marcin Muras, Maciej Cesarz)
17:05 - Biegi narciarskie: bieg na 10 km kobiet (Szymon Rojek)
18:50 - Narciarstwo alpejskie: super gigant kobiet (Filip Gawęcki)
20:45 - Saneczkarstwo: sztafeta (Paweł Ślęzak, Tomasz Koćmierowski)
22:10 - Narciarstwo alpejskie: slalom gigant kobiet (Tomasz Tomaszewski)