Piłka nożna

Liga Mistrzów i Liga Europy w Polsat Sport...

Wielkie otwarcie nastąpi o godzinie 19:00 kiedy gospodyni wieczoru Paulina Chylewska powita widzów, a także gości zgromadzonych w studiu. - To wielkie wyróżnienie, że będę mogła otworzyć to studio i pokazać naszym widzom jak ono działa, jakie są jego możliwości w związku z tym trochę się denerwuję. Mam nadzieję, że te nerwy kiedy usłyszę czołówkę LM znikną - powiedziała prezenterka Polsatu Sport.

 

Redaktor Chylewska będzie mogła liczyć na wsparcie Marcina Feddka, z którym zgraną drużynę tworzy także prywatnie. - To jest wsparcie dla prowadzącego ogromne, bo będziemy analizować składy, sytuacje bramkowe oraz sporne. Będziemy takim naszym prywatnym Varem - stwierdziła nasza dziennikarka.

 

Z kolei nasz reporter, który prywatnie jest mężem prowadzącej studio LM, przyznał: - W domu dużo rozmawiamy, oglądamy mecze, w weekend trochę robimy małą pogadankę, jak kto zagrał. Jednak mamy też dzieci, które trzeba wysłać do szkoły. To będzie też duże wyzwanie być tu i mieć w domu wszystko poukładane.

 

Program rundy play-off i plan transmisji (wszystkie mecze o godz. 21:00, rewanże 28/29 sierpnia):

wtorek, 21 sierpnia
Benfica Lizbona - PAOK Saloniki (transmisja w Polsat Sport Premium 1)
BATE Borysów - PSV Eindhoven (Polsat Sport Premium 2)
Crvena Zvezda Belgrad - Red Bull Salzburg (Polsat Sport Premium 3 PPV)

środa, 22 sierpnia
Ajax Amsterdam - Dynamo Kijów (Polsat Sport Premium 1)
Young Boys Berno - Dinamo Zagrzeb (Polsat Sport Premium 2)
MOL Vidi Szekesfehervar - AEK Ateny (Polsat Sport Premium 3 PPV)

 

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – nowy sezon 2018/2019 Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA w nowych kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym PolsaciePlusie i IPLI