90 minut Glika i kolejna porażka AS Monaco

Trwa fatalna passa AS Monaco. Klub z Księstwa doznał trzeciej porażki w sezonie w Ligue 1. W siódmej kolejce przegrał z Angers i ma jeden punkt przewagi nad strefą spadkową.

Glik po raz siódmy w tym sezonie wystąpił w podstawowym składzie AS Monaco w meczu Ligue 1. Stoper reprezentacji Polski kolejny raz rozegrał 90 min w barwach drużyny z Księstwa. Spotkanie z Angers było dla niego 110 w drużynie z Riwiery Francuskiej, która jak nadal nie potrafi przerwać serii meczów bez zwycięstwa. Ta wynosi już 6 spotkań.

Wicemistrzowie Francji w tym sezonie na krajowym podwórku rozczarowują. Z siedmiu dotychczasowych spotkań wygrali tylko jedno. Na inaugurację pokonali FC Nantes. Później zanotowali 3 remisy i 3 porażki. W spotkaniu z Angers Glik i spółka stracili gola w 27 minucie. Diego Bengalio skapitulował przy strzale Stephane Bahokena.

W piątek podopiecznych Leonardo Jardima czeka wyjazd do Saint- Etienne. Następnie w ramach drugiej kolejki Ligi Mistrzów,  3 października zmierzą się na wyjeździe z Borussią Dortmund. Na inaugurację przegrali u siebie 1:2 z Atletico Madryt.