Walker przesadził z siłą i wykopał chorągiewkę! Sędziowie mieli problem (WIDEO)

Zgodnie z oczekiwaniami Manchester City zdemolował kolejnego rywala w 1/8 finału Pucharu Anglii. The Citizens nie mieli litości dla Burnley i ograli jeden z najgorszych zespołów Premier League aż 5:0. Jeszcze przed popisem strzeleckim kibice na Etihad Stadium obejrzeli jednak niespotykaną sytuację...

W dziesiątej minucie spotkania Manchesteru City z Burnley piłkę z prawego skrzydła próbował dośrodkować Kyle Walker. Reprezentant Anglii miał jednak problemy z opanowaniem piłki, jednak jakimś cudem zatrzymał ją w obrębie boiska.

Dośrodkowanie nastąpiło z samego narożnika placu gry, jednak reprezentant Anglii razem z futbolówką... posłał także chorągiewkę, umiejscowioną w samym rogu boiska.

Moc z jaką obrońca kopnął piłkę spowodowała, że chorągiewka złamała się na pół. Sędziowie nie mogli oczywiście pozostawić wystającego z trawy kijka i musieli zadbać o nową.

Cała sytuacja wywołała małe zamieszanie i dłuższą przerwę w grze, jednak ostatecznie zastępczyni się znalazła.

Mistrz Anglii wygrał 5:0 po trafieniach Gabriela Jesusa, Bernardo Silvy, Kevina de Bruyne, Sergio Aguero i samobójczym trafieniu Kevina Longa.

Mecze Pucharu Anglii transmitowane są na antenach Eleven Sports.

Kyle Walker kopiący w chorągiewkę w załączonym materiale wideo.