Życiowy sukces Radwańskiej i Janowicz do poprawki

Tenis

Jak wyglądał 2015 rok w wykonaniu Agnieszki Radwańskiej i Jerzego Janowicza? Co wydarzyło się na najważniejszych imprezach? Zapraszamy na obszerne podsumowanie roku w światowym tenisie!

Pierwsze miesiące w wykonaniu Radwańskiej nie wyglądały najlepiej. W wielkoszlemowych turniejach w Australii i Francji nie poradziła sobie najlepiej, czego nie można powiedzieć o jej występie Wielkiej Brytanii. Na imprezie na Wimbledonie Polka dotarła do półfinału, gdzie po zaciętej walce, przegrała z Garbiñe Muguruzą. Jeśli chodzi o 2015 rok, to polska tenisistka jednak zdecydowanie najlepiej będzie wspominała turniej WTA Finals w Singapurze. Radwańska pokonała tam w finale Petrę Kvitovą 6:2, 4:6, 6:3 i był to zdecydowanie jej największy sukces w karierze.

 

Radwańska zdradza swoje sekrety!


Jeśli chodzi o tenis w wykonaniu panów, to bezkonkurencyjny był Novak Djokovic. Serb, poza French Open, wygrał trzy pozostałe wielkoszlemowe turnieje.  Zdecydowanie gorzej na kortach radził sobie w tym roku Janowicz, który o 12 minionych miesiącach pewnie wolałby zapomnieć. Łodzianin, poza zwycięstwem w Pucharze Hopmana, nie odniósł żadnego spektakularnego zwycięstwa.


To był zdecydowanie ciekawy w rok w światowym tenisie. Zobaczcie, w załączonym materiale wideo, jak podsumowali go nasi komentatorzy.

Redakcja, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie