Team ROCCAT prezentuje skład na LCS EU!

E-sport
Team ROCCAT prezentuje skład na LCS EU!
@TeamROCCAT

Włodarze Team ROCCAT zaprezentowali fanom nowy skład drużyny League of Legends, która już wkrótce rozpocznie rywalizacje w League Championship Series Europe 2016. Zobaczcie, po kogo sięgnęli byli pracodawcy Vandera i Jankosa.

Wiosenny split League Championship Series Europe rozpocznie się już 14 stycznia. Po licznych zawirowaniach kadrowych, które dotknęły Team ROCCAT, włodarzom organizacji pozostało niewiele czasu na znalezienie nowych zawodników. Po wielu spekulacjach, które pojawiały się w sieci, dziś za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych, Team ROCCAT zaprezentowało swój nowy zespół League of Legends.

 

W skład nowej formacji, wchodzą między innymi byli gracze Gambit Gaming. Felix "Betsy" Edling, który będzie występował na środkowej alei oraz jeden z najpopularniejszych supportów na świecie - Edward " Edward " Abgaryan. Swoje miejsce w Team ROCCAT znalazł również były zawodnik SK Gaming - Simon "fredy122" Payne. Warto wspomnieć, że głównym trenerem drużyny został były jungler Team LDLC, Karim "ImSoFresh" Bbahla.

 

Pełny skład Team ROCCAT:

  • Simon "Fredy122" Payne
  • Karim "Airwaks" Benghalia
  • Felix "Betsy" Edling
  • Mohammad "Safir" Tokhi
  • Edward "Edward" Abgaryan
Marcin Kilar

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze