EURO 2016: Polsat wyprodukuje sygnał do 160 krajów!

Piłka ręczna
EURO 2016: Polsat wyprodukuje sygnał do 160 krajów!
fot. PAP

W najbliższy piątek, 15 stycznia rozpoczną się w Polsce Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn. Wśród 16 ekip walczących o prymat na Starym Kontynencie znalazła się również Polska, która w fazie wstępnej zmierzy się z mistrzami olimpijskimi, świata i Europy, Francuzami oraz Serbią i Macedonią. Telewizja Polsat wyprodukuje przekaz telewizyjny ze wszystkich spotkań ME, którego odbiorcami będzie ponad 160 krajów na całym świecie.

Polskę, która w zgodnej opinii ekspertów ma szanse powalczyć o medal ME, już w pierwszej fazie mistrzostw czeka ciężka przeprawa w meczu z mistrzami olimpijskimi, świata i Europy, Francuzami. Na szczęście pozostali grupowi rywale choć groźni – Macedonia i Serbia to zespoły niżej notowane od naszej reprezentacji.

Serce ma się tylko jedno. Poznajcie żony naszych piłkarzy ręcznych

Wszystkie mecze ME będzie można zobaczyć w Polsacie Sport, Polsacie Sport Extra i otwartym Polsacie Sport News. Mecze Polaków pokażą Polsat i Polsat Sport, a skomentuje je Tomasz Włodarczyk, któremu będzie pomagał Wojciech Nowiński. Pozostałe spotkania będą komentować m.in. Szymon Rojek, Marcin Muras, Piotr Merchelski i Grzegorz Michalewski. Polsat w krakowskiej hali będzie korzystał ze studia. Będzie je prowadził Krzysztof Wanio, a głównym ekspertem będzie Grzegorz Tkaczyk.

Codziennie w trakcie trwania mistrzostw Polsat Sport i Polsat Sport News o godzinie 22.45 pokażą na żywo 45 minutowy „Magazyn ME w piłce ręcznej mężczyzn” podsumowujący wydarzenia dnia. Gospodarzami programu będą Jerzy Mielewski, Przemysław Iwańczyk i Krzysztof Wanio.

Polsat wyprodukuje przekaz telewizyjny ze wszystkich spotkań ME, który dotrze do ponad 160 krajów na całym świecie.

Mecze Polaków w fazie wstępnej:

15.01.2016 (piątek) Polska – Serbia  -Polsat i Polsat Sport godzina 20.00
17.01.2016 (niedziela) Polska – Macedonia – Polsat i Polsat Sport godzina 20.00
19.01.2016 (wtorek) Polska – Francja – Polsat i Polsat Sport godzina 20.00

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze