Leon: Chcę zagrać w Pluslidze!

Siatkówka
Leon: Chcę zagrać w Pluslidze!
fot. PAP/DPA

Wilfredo Leon w wywiadzie dla Gazety Wyborczej stwierdził, że chciałby kiedyś spróbować swoich sił w Pluslidze. Jak sam stwierdził: może albo przedłużyć kontrakt z Zenitem Kazań albo poszukać nowych wyzwań.

– Jeszcze nie postanowiłem, gdzie będę grał w przyszłym roku. Mogę przedłużyć obecną umowę z Zenitem o kolejne dwa lata albo poszukać nowych wyzwań. Na pewno chciałbym kiedyś spróbować swoich sił w polskiej lidze, ale czy to będzie już teraz – zobaczymy. Na razie skupiam się na grze dla Zenita. O innych rzeczach będę myślał później - powiedział.

 

Francuzi zaśpiewali Rosjanom "Kalinkę"! Tak pogratulowali im wygranej (WIDEO)


Jak wiadomo, Wilfredo Leon aspiruje do gry w reprezentacji Polski, ale wielu kibiców twierdzi, że jeśli już tak bardzo chce u nas grać, to niech może spróbuje sił w Pluslidze. W końcu i sam zawodnik poruszył ten temat.

 

W obecnym sezonie Kubańczyk jest czołową postacią Zenita. Znakomicie sobie radzi na wszystkich trzech frontach - w lidze, pucharze i Lidze Mistrzów. Średno w meczu zdobywa 20,1 punkta. Jak stwierdził w wywiadzie dla Polsatsport.pl, jedyne czego brakuje mu teraz do pełni szczęścia, to gry w reprezentacji Polski...

RH, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie