Euro 2016: W Katowicach zabrakło biletów na niedzielę

Piłka ręczna
Euro 2016: W Katowicach zabrakło biletów na niedzielę
fot. PAP

W kasie katowickiego Spodka skończyły się bilety na niedzielne mecze grupy B mistrzostw Europy piłkarzy ręcznych. Tego dnia Białoruś zagra z Islandią, a Norwegia z Chorwacją. Pozostało trochę wejściówek na pozostałe dwa dni meczowe.

"Brzmi to może nieprawdopodobnie, bo przecież nie gra u nas reprezentacja Polski. Ale my też dostaliśmy taki oficjalny komunikat. Nie ma co ukrywać - bardzo się cieszymy" - powiedziała PAP Ewelina Kajzerek, pełnomocnik prezydenta miasta ds. Organizacji Imprez Strategicznych.

 

Szmal dla Polsatsport.pl: Nie potrzebujemy pomocy sędziów. Sami damy radę!

 

Wcześniej sprzedaż odbywała się w internecie. Turniej w Katowicach rozpocznie się w piątek, dwa mecze zaplanowano też na wtorek. W środę Spodek czekał już na uczestników mistrzostw i kibiców. Obok hali stanął ogrzewany namiot Strefy Kibica. W nieco jeszcze sennym biurze prasowym pojawiali się dziennikarze odbierający akredytacje. Z topografią Katowic i ewentualnymi "pułapkami" w ruchu drogowymi zapoznawali się kierowcy autobusów, które będą woziły poszczególne ekipy z hotelu do hal. Oprócz Spodka wykorzystany będzie też na treningi obiekt w dzielnicy Szopienice.

 

Mistrzostwa rozgrywane będą także w Gdańsku, Wrocławiu i Krakowie, gdzie wystąpią biało-czerwoni.(

MC, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze