Euro 2016: Polska - Serbia. Transmisja w Polsacie i Polsacie Sport

Piłka ręczna

Polska - Serbia to nasz pierwszy mecz na Euro 2016 piłkarzy ręcznych. Wszyscy kibice biało-czerwonych liczą, że podopieczni Michaela Bieglera rozpoczną turniej od efektownego zwycięstwa. Transmisja meczu Polska - Serbia w Polsacie i Polsacie Sport!

Polska i Serbia mają rachunki do wyrównania. Cztery lata temu nasi piłkarze ręczni rozpoczęli mistrzostwa Europy w Serbii od porażki z gospodarzami. Teraz mają doskonałą okazję, by się zrewanżować!

 

Euro 2016: Polska - Serbia. Relacja i wynik na żywo

 

Bielger ostrożnie podchodzi do spotkania z Serbią. - Musimy się skoncentrować na tym, aby na tle dobrego zespołu dobrze się zaprezentować. Powinniśmy być bardzo czujni, gdyż rywal preferuje bardzo niewygodną taktykę w obronie. Moi zawodnicy będą musieli grać odpowiednio szybko i w przeciwieństwie do naszego ostatniego spotkania na turnieju w Hiszpanii, skutecznie - stwierdził niemiecki szkoleniowiec.

 

Co może wydawać się zaskakujące, gwiazdor Serbów Petar Nenadić nie daje większych szans swojej drużynie! 29-latek uważa, że reprezentacja Polski jest murowanym faworytem piątkowego meczu.

 

- Nie mamy zbyt dużych szans na zwycięstwo. Oszacowałbym je na 10-15 procent. Składa się na to wiele czynników. Polska ma teraz świetny skład. Przecież to trzecia drużyna świata, pełna gwiazd piłki ręcznej. A Serbia... Możemy walczyć, ale nie wiem, czy zwyciężać. Nie mamy jednak nic do stracenia. Możemy tylko zyskać - powiedział w rozmowie z Polsatsport.pl.

 

Transmisja meczu Polska - Serbia w Polsacie i Polsacie Sport. Początek o godzinie 20:30. Spotkanie skomentują Tomasz Włodarczyk i Wojciech Nowiński.

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie