WIDEO: device vs 5 fnatic

E-sport
WIDEO: device vs 5 fnatic

W ramach rozgrywek Counter-Strike: Global Offensive zwanych SL i-League StarSeries XIV Finals, w szranki stanęły dwie silne ekipy - Question Mark (ex-TSM) oraz szwedzkie Fnatic. Fantastyczną akcją podczas spotkania popisał się Nicolai "device" Reedtz, który pokazał jak należy grać z AWP.

Zawody SL i-League StarSeries XIV Finals rozgrywane przez najlepsze na świecie drużyny Counter-Strike: Global Offensive obfitują w emocje i świetne zagrania. Z pewnością widzowie zmagań mogą oddać się przyjemności śledzenia poczynań mistrzów popularnego FPS'a. W jednym z meczów stanęły dwie silne ekipy - Question Mark (ex-TSM) oraz szwedzkie Fnatic. Obie uważane są przez społeczność e-sportową za najlepsze na świecie. W przypadku Szwedów potwierdził to nawet oficjalny ranking drużyn stworzony przez HLTV.org na koniec 2015 roku.

Jednym z najjaśniejszych punktów drużyny z Danii na mapie de_mirage był Nicolai "device" Reedtz, który pokazał nietuzinkowe umiejętności, jeśli chodzi o władanie bronią snajperską. Słynny gracz pokazał również, że w Counter-Strike popłaca również cierpliwość. Dzięki temu zdołał powalić na łopatki całą drużynę wroga i podwyższyć prowadzenie swojej formacji.

 

Akcję możecie podziwiać na poniższym filmie:

 

 

 

Wojciech Podgórski
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie