Jurecki kontuzjowany. Zagra z Francją? (WIDEO)

Piłka ręczna

Bartosz Jurecki zdobył w drugim meczu EHF Euro 2016 z Macedonią (24:23) cztery bramki - wszystkie z rzutów karnych. W 58. minucie padł jednak na boisko, trzymając się za łydkę... Więcej go nie widzieliśmy.

Jurecki przed EHF Euro 2016 zmagał się z urazem łydki. Kontuzja była na tyle poważna, że jego występ na turnieju stał pod znakiem zapytania. Wiadomo, że odnowienie urazu zawsze wiąże się z dodatkowymi powikłaniami. Czy możemy liczyć na jego występ we wtorkowym meczu z Francją?

Oby w ogóle zagrał jeszcze na tym turnieju...

Syprzak poderwał Polaków! Pięć bramek w dziewięć minut jak Lewandowski! (WIDEO)

36-latek gra na pozycji obrotowego. I o ile w reprezentacji jest jeszcze Kamil Syprzak, który w pierwszej połowie meczu z Macedonią zdobył pięć bramek w dziewięć minut i Jureckiego zapewne godnie zastąpi, to człowieka równie pewnego przy rzutach karnych w kadrze już nie ma. Jeżeli zawodnik Chrobrego Głogów wypadnie ze składu, reprezentacja będzie w poważnych tarapatach...

Jak Bartosz Jurecki doznał urazu? Obejrzyj w załączonym materiale wideo.

Polecamy: Wszystkie mecze EHF EURO 2016 w kanałach: Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News oraz w IPLA TV. Sprawdź terminarz i dostęp do LIVE TUTAJ!

Przegapiłeś jakiś mecz? Nic straconego! Archiwum meczów znajdziesz TUTAJ!