QuestionMark stworzy własną organizację

E-sport
QuestionMark stworzy własną organizację

Znamy już najbliższą przyszłość QuestionMark, a więc składu Counter-Strike: Global Offensive, który do niedawna występował jeszcze pod banderą Team SoloMid. Oficjalnie wiadomo, że zawodnicy wraz ze swoim agentem postanowili założyć swoją własną organizację - Astralis.

Zespół zwany obecnie QuestionMark od ponad miesiąca pozostaje bez oficjalnej organizacji. Przed końcem 2015 roku zawodnicy opuścili bowiem Team SoloMid, czego powodem były problemy w komunikacji z włodarzami zlokalizowanej w Los Angeles organizacji. Dziś w mediach e-sportowych zawrzało, bowiem okazuje się, że wszelkie dotychczasowe spekulacje dotyczące przyszłości zawodników okazują się błędne. Przedstawicie QuestionMark postanowili stworzyć własną organizację - Astralis, przy wsparciu inwestorów - Sunstone Capital i Tommy AHLERS. Nad realizacją projektu ma czuwać agent zespołu — Frederik Byskov.

Jak informuje źródło, warunki nowych kontraktów mają zostać tak sformułowane, aby gracze nie musieli obawiać się o niejasne zapisy. Co więcej, Device i jego koledzy mają współuczestniczyć w tworzeniu wszelkich regulaminów i kwestii prawnych.

 

"Kiedy po raz pierwszy usłyszeliśmy o tym projekcie, stwierdziliśmy wszyscy zgodnie, że to niezwykła okazja, aby stworzyć swój własny ślad w e-sporcie. Wybraliśmy tę ofertę spośród niezliczonych innych, w tym wiele bardziej opłacalnych w krótkim okresie czasu. Postanowiliśmy uwierzyć w naszą inwencję twórczą." - powiedział Finn "karrigan" Andersen w oświadczeniu zespołu.

 

  

Aktualny line-up QuestionMark:

 

  • Nicolai "device" Reedtz
  • René "cajunb" Borg
  • Andreas "Xyp9x" Højsleth
  • Finn "karrigan" Andersen
  • Peter "dupreeh" Rasmussen
  • Danny "zonic" Sørensen (coach)
Wojciech Podgórski
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie