Kindred zablokowana podczas NA LCS

E-sport
Kindred zablokowana podczas NA LCS
@Riot

Kindred została zablokowana na czas rozgrywek podczas drugiego weekendu NA LCS z powodu błędu w grze, który pojawił się podczas piątkowego meczu pomiędzy Origen i Team Vitality.

David "Phreak" Turley powiedzial podczas transmisji LCS, że nikt nie raportował tego błędu wcześniej, ale Riot Games szybko zablokowało ją w odpowiedzi.

 

"Podczas trzeciego ataku przy użyciu jej E, mogłeś zadać dodatkowe obrażenia jeśli inni bohaterowie ją atakowali. Nikt nie raportował tego błędu, nie widzieliśmy tego wcześniej. Naprawimy ten błąd w patchu 6.3 i odrobinę wcześniej w wersji turniejowej" – powiedział Phreak.

 

 

Podczas meczu pomiędzy Origen i Team Vitality Zvenowi (grającemu jako Kindred) udało się natychmiast wsysnąć około połowę paska życia należącego do przeciwnego junglera w jednym uderzeniu! Cała sytuacja miała miejsce na 4 poziomie, więc nie ma mowy o różnicy w kupionych przedmiotach. Eksperci są zgodni, Zven z Origen – świadomie lub nie – zabił Shooka tylko dzięki błędowi w grze.

 

Podczas ostatnich Mistrzostw Świata w League of Legends Riot zablokował Gragasa, Lux i Ziggsa z powodu błędu zaobserwowanego w ćwierćfinałowym spotkaniu między Fnatic a Edward Gaming.

Michał Bogacz
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie