Ivan Čupić: W środę to Polska będzie faworytem

Piłka ręczna

W środę zobaczymy na co nas stać. Co piłka, co atak, co obrona będziemy szli na maksa. Spróbujemy sprawić niespodziankę - powiedział w rozmowie z Polsatsport.pl reprezentant Chorwacji i skrzydłowy Vive Tauron Kielce Ivan Čupić.

Artur Siódmiak: Z Polską zazwyczaj spotykaliście się w półfinałach wielkich imprez. Teraz awans do półfinału się od was oddalił, a my mamy na niego dużą szansę. Jak podejdziecie do jutrzejszego spotkania?

 

Ivan Čupić: Polacy w tej chwili teoretycznie bardziej potrzebują zwycięstwa, niż my. Mamy jednak młody zespół i co mecz musimy grać o zwycięstwo. Patrzymy przed siebie i wiemy co nas czeka: eliminacje do Rio, eliminacje mistrzostw świata… Dlatego w Krakowie spróbujemy wygrać. Łatwo nie będzie, bo Polska jest faworytem, a wasi kibice są wspaniali. Dlatego jeśli przegramy to głowa do góry i idziemy dalej.

 

Jurecki dla Polsatsport.pl: Dziś nie było horroru? Poczekajcie na Chorwację!

 

Po porażce będziecie bardzo rozczarowani? Szczególnie biorąc pod uwagę wasz odmłodzony skład?

 

Polacy grają w domu pod dużą presję. Z Norwegami popełnili błąd. My mamy podobnie, przegraliśmy z Francuzami. Ale spokojnie. W środę zobaczymy co się dzieje. Co piłka, co atak, co obrona będziemy szli na maksa. Spróbujemy sprawić niespodziankę.

 

Całą rozmowę z Ivanem Čupiciem zobacz w materiale wideo.

 

Polecamy: Wszystkie mecze EHF EURO 2016 w kanałach: Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News oraz w IPLA TV. Sprawdź terminarz i dostęp do LIVE TUTAJ!

 

Przegapiłeś jakiś mecz? Nic straconego! Archiwum meczów oraz materiały extra znajdziesz TUTAJ!

Artur Siódmiak, seb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze