Megawsady w Tauron Basket Lidze! (WIDEO)

Koszykówka

Tutaj nie brakuje Ameryki, a każda okazja jest wykorzystywana do tego, żeby kończyć akcję potężnym wsadem. W ostatnich kilku dniach takimi zagraniami popisywał się Kevin Johnson. Świetne zagrania pokazywali też Polacy: Jakub Parzeński i Mateusz Bartosz.

Kevin Johnson z Polfarmeksu Kutno to smok: 201 cm samych mięśni. Króluje (razem z kolegą z drużyny Michaelem Fraserem) w walce o zbiórki, ale lubi i potrafi też zagrać bardzo efektownie. W meczu z MKS Dąbrową Górniczą pokazał, że umie i lubi pakować piłkę do kosza.

 

Hitowe pary w ćwierćfinałach Pucharu Polski

 

Takich zagrań pozazdrościł mu też kolega z drużyny Mateusz Bartosz, który w końcówce meczu z Asseco Gdynia przeprowadził świetną akcję z Januarym Sobczakiem. Mało? To zobaczcie, co zrobił Jakub Parzeński.

 

Młody środkowy Asseco Gdynia rozwija się coraz lepiej i coraz mocniej rozpycha się pod koszem. Potrafi też zagrać akcję dwójkową z rozgrywającym i efektownie wejść pod kosz. Obrońca nie ma szans na skuteczną interwencję, bo Parzeński, mając 212 cm wzrostu, pakuje piłkę do kosza z drugiego piętra.

 

Najefektowniejsze akcje z kilku meczów Tauron Basket Ligi w załączonym materiale wideo.

Łukasz Majchrzyk, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze