Niesamowita seria zwycięstw siatkarzy IBB Polonia

Koszykówka
Niesamowita seria zwycięstw siatkarzy IBB Polonia
fot. Steven Smith

Dziewięć meczów, dziewięć zwycięstw – to bilans siatkarzy IBB Polonia Londyn w rozgrywkach Super 8 League. Drużyna nie przegrała jeszcze żadnego meczu od początku sezonu 2015/2016.

Tym razem podopieczni trenera Vangelisa Koutouleas’a wygrali 3-0 wyjazdowy mecz z Malory Eagles Londyn.

- Zwycięstwa zawsze cieszą, ale jeszcze bardziej cieszy dobra gra. Taką mam dewizę i to staram się przekazać siatkarzom. – mówi trener Vangelis Koutouleas. – Dziś zagraliśmy oczywiście dobre spotkanie, zakończone zdecydowanym zwycięstwem, ale będziemy je również analizować pod kątem popełnionych błędów, aby w przyszłości było ich coraz mniej. – dodaje trener IBB Polonia.

- Decydująca faza rozgrywek dopiero przed nami. Nie popadamy w euforię, staramy się solidnie pracować na treningach i grać dobre mecze. - mówi kapitan IBB Polonia Bartek Kisielewicz. – Cieszymy się, że na spotkaniach wyjazdowych są z nami nasi kibice z Oficjalnego Klubu Kibica. To obok ciężkiej pracy, kolejny ważny element układanki pod nazwą „IBB Polonia Londyn”.
 
Malory Eagles - IBB Polonia 0-3 (18-25, 18-25, 22-25)

IBB Polonia jest liderem tabeli Super 8 League, mając 25 punktów na koncie.

Wyjazd do Cardiff

Przed drużyną teraz mecz w Pucharze Anglii – wyjazdowe spotkanie z Cardiff Celts 2. Spotkanie odbędzie się 30 stycznia.
- Wiemy, że rywale traktują ten mecz bardzo prestiżowo. Stawką jest awans do półfinału rozgrywek o Puchar Anglii. – mówi prezes IBB Polonia Bartek Łuszcz. – Nie zabraknie na tym spotkaniu kibiców, również naszych. Będą media i wszyscy czekamy na wspaniałe, pełne emocji, sportowe widowisko.
 
Aktualne informacje o IBB Polonia można znaleźć na Facebooku www.facebook.com/poloniavc oraz na Oficjalnej Stronie Internetowej Klubu www.polonia.vc.

Informacja prasowa

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze