Nagrody Biznesu Sportowego 2015: Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga wśród finalistów

Siatkówka

Komentatorzy Polsatu Sport Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga znaleźli się w gronie finalistów Nagród Biznesu Sportowego za 2015 rok w kategorii Osobowość Mediów. W gronie nominowanych znaleźli się również Tomasz Smokowski i Andrzej Twarowski oraz Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski.

Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga od lat komentują wspólnie mecze siatkówki (PlusLiga, Orlen Liga, reprezentacje Polski , europejskie puchary) na sportowych antenach Polsatu. Kibice z pewnością zapamiętali ich komentarz finałowego meczu mistrzostw świata 2014, w którym prowadzona przez Stephana Antigę reprezentacja Polski pokonała 3:1 Brazylię.

 

Swędrowski i Drzyzga komentują akcję na wagę złota!

 

Nagrody Biznesu Sportowego są najbardziej prestiżowym wyróżnieniem w branży marketingu sportowego, promują osoby i instytucje, które poprzez swoją działalność mają bezpośredni wkład w rozwój polskiego sportu, a także wyróżniają tych, którzy w szczególny sposób przyczyniają się do rozwoju relacji między sportem i biznesem.

 

O tym, kto zdobędzie to zaszczytne wyróżnienie, zadecyduje Kapituła Statuetek. Wyłonienie laureatów nastąpi podczas XII Gali Sportu i Biznesu, która odbędzie się 17 marca 2016 roku w Centrum Olimpijskim w Warszawie.

 

W załączonym materiale wideo pamiętny komentarz Tomasza Swędrowskiego i Wojciecha Drzyzgi z finałowego meczu z Brazylią w katowickim Spodku.

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie