Weteran UFC za kratkami! Pogromca Strusa hodował marihuanę!

Sporty walki
Weteran UFC za kratkami! Pogromca Strusa hodował marihuanę!
fot. facebook.com

Karlos Vemola (16-5), czeski zawodnik MMA, został skazany na rok więzienia za hodowanie marihuany. Zawodnik stoczył sześć pojedynków w UFC, a w 2014 roku Vemola pokonał na gali MMAA Arena 3 polskiego zawodnika Piotra Strusa.

Vemoli został skazany za prowadzenie wielu gospodarstw z hodowlą marihuany. Zawodnikowi w zarządzaniu trzema farmami pomagali jego partnerka Sarah Sharp oraz jej rodzice - Linda Sharp oraz Terrance Byman. Policjanci rozpoczęli dochodzenie w 2014 roku, kiedy po wtargnięciu do jednej z posiadłości zawodnika w hranstwie Hertfordshire znaleźli dowody na hodowlę marihuany.

 

Zawodnicy wypadli z klatki w trakcie walki! (WIDEO)


Rzekomo do incydentu nakłonił wszystkich podejrzanych Karlos Vemola. Sportowiec był uzależniony od narkotyków, które miały pomóc mu uśmierzać ból po kontuzjach. Wszyscy oksarżeni przyznali się do przedstawionych zarzutów.

Vemola w sportowej karierze stoczył 21 pojedynków, a 15 zakończyło się jeg wygranymi. Czeski "Terminator" walczył m.in. w UFC, gdzie zaliczył sześciu występów przegrywając z Francisem Carmontem, Caio Magalhaesem czy Jonem Madsenem. W 2014 roku na gali MMAA Arena 3 w czeskim Hradec Kralove pokonał przez decyzję sędziów Piotra Strusa. Po raz ostatni do klatki wszedł w sierpniu 2015 roku, kiedy na gali Warrior Fight Series 4 pokonał Jacka Hermanssona.

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze