KubiK trenerem Vexed Gaming!

E-sport
KubiK trenerem Vexed Gaming!

Kolejna zmiana w Vexed Gaming! Po tym, jak przed godziną organizacja ogłosiła podpisanie kontraktu z Karolem 'repo' Cybulskim, dosłownie kilka minut ujawniono, kto obejmie funkcję trenera ekipy CS:GO. Wybór padł na doskonale znanego polskim fanom Jakuba 'KubiK' Kubiaka.

Dwie zmiany ogłoszone zostały przez polską organizację Vexed Gaming w ciągu ostatnich godzin. Pierwszą z nich była wieść o podpisaniu kontraktu z trenującym od jakiegoś czasu ze składem Karolem 'repo' Cybulskim. Kolejna informacja była z kolei o wiele bardziej zaskakująca, bowiem funkcję trenera drużyny Counter-Strike: Global Offensive objął Jakub 'KubiK' Kubiak. Dwójka wspomnianych znanych na krajowej scenie graczy będzie miała okazję, by znów ze sobą współpracować po tym, jak jeszcze półtora roku temu tworzyli trzon zespołu noMERCY. Głos w sprawie dojścia do składu Jakuba 'KubiK' Kubiaka zabrał Manager formacji, jak i sam zainteresowany:

 

 

Bartosz "Gimp-ek" Słodownik:

 

"Parę godzin po ogłoszeniu naszego piątego gracza, chcielibyśmy przedstawić trenera naszej drużyny, którym będzie Jakub "Kubik" Kubiak. Będzie to jego pierwszy raz, gdy Kuba zajmie się trenowaniem drużyny CS:GO więc na pewno nie będzie to dla niego łatwe, ale liczymy, że będzie dawał z siebie 110%! Pierwszy oficjalny test jego umiejętności już jutro, gdy zmierzymy się z Alternate Attax w lidze Counter Pit! Kuba, witamy w rodzinie Vexed Gaming!"

 

 

Kuba "Kubik" Kubiak:


"Jest mi niezmiernie miło wstąpić w szeregi organizacji Vexed Gaming, akutalnie zawiesiłem myszkę na kołku, aby skupić się bardziej na rzeczach związanych z samym coachingiem. Chłopaków znam już od dawna, z kilkoma miałem okazję grać nawet w jednej drużynie także nie jesteśmy dla siebie kimś nowym, co na pewno przyczyni się do lepszej atmosfery w drużynie. Oczywiście przed nami masa przygotowań do nadchodzących turniejów w Niemczech, Hiszpanii i USA, dlatego od razu zabieram się do roboty. Wierzę, że podołam nowej roli i razem z Vexed Gaming osiągniemy sporo!"

 

 

Aktualny skład CS:GO Vexed Gaming:

 

  • Bartosz „Hyper” Wolny
  • Damian „Furlan” Kisłowski
  • Dominik „GruBy” Świderski
  • Karol „repo” Cybulski
  • Karol „rallen” Rodowicz
  • Kuba „KubiK” Kubiak (trener)
Wojciech Podgórski

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze