Ignaczak przed Pucharem Polski: Byliśmy na siłowni i przypakowaliśmy bułę!

Siatkówka

Krzysztof Ignaczak i jego koledzy z Asseco Resovii Rzeszów są w bojowych nastrojach przed nadchodzącym Pucharem Polski. - Byliśmy na siłowni i przypakowaliśmy bułę. Mamy jeszcze zajęcia na sali i szykujemy się pełną parą do Pucharu Polski. Nastroje są bojowe. - stwierdził "Igła" w rozmowie z Polsatsport.pl. Czy rywale powinni się bać?

Drużyny będą rywalizować we Wrocławiu. Jak się okazało, Ignaczak dobrze zna to miejsce. - W Hali Orbita grałem już wcześniej, bo jestem starym wyjadaczem. Można nawet powiedzieć, że dinozaurem. Chyba na każdym obiekcie w Polsce miałem okazję postawić swoją stopę. Sala jest bardzo przyjemna i dobra do siatkówki. Mam nadzieję, że będzie służyła wszystkim uczestnikom Pucharu Polski. A najbardziej nam! - stwierdził.

 

Puchar Polski: Starcie dwóch światów we Wrocławiu

 

Ignaczak i jego koledzy celują w końcowe zwycięstwo. Na początek, w ćwierćfinale, zagrają z GKS Katowice. - Resovię stać, jak wszystkie inne zespoły, na wszystko. Mam nadzieję, że sięgniemy po to trofeum, którego brakuje nam w kolekcji - podsumował.

 

Cała rozmowa z Krzysztofem Ignaczakiem w załączonym materiale wideo.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze