Ikealyou i BlackFireIce w Illuminar Honor Gaming!

E-sport
Ikealyou i BlackFireIce w Illuminar Honor Gaming!
@IHG

Polska organizacja podpisała kontrakty z Bartłomiejem "Ikealyou" Zawadzkim i Cezarym "BlackFireIce" Cholewskim. Dwaj zawodnicy stworzą drużynę Hearthstone i jest to druga - obok LoLa - gra w którą inwestuje Illuminar Honor Gaming.

Ikealyou zajął w zeszłym roku miejsca 9 – 16 podczas ESL Hearthstone Legendary Series - Katowice. Były gracz noMERCY musiał uznać wyższość Amaza z Team Archon i odpadł w 1/16 finału turnieju. BlackFireIce jest jednym z najpopularniejszych polskich streamerów. Pomimo ciągłego testowania nowych talii, były zawodnik London Conspiracy zawsze zachodzi bardzo wysoko w europejskich rankingach.

Na początku tygodnia fani obu zawodników znaleźli kilka ukrytych trójkątów na ich profilach w mediach społecznościowych. Symbole illuminatów miały być wskazówką dotyczącą ich najbliższej przyszłości. Teraz już wiadomo na sto procent, że Ikealyou i BlackFireIce podpisali kontrakty z Illuminar Honor Gaming.

BlackFireIce o nowej drużynie:
Na początku chciałbym podziękować Illuminar Honor Gaming za zaproszenie do tak wspaniałego projektu. Cieszę się niezmiernie, że taka organizacja otwiera się na Hearthstone - grę, która w naszym kraju ma ogromną, wciąż rosnącą rzeszę fanów. Biorąc pod uwagę zmiany jakie wiosną pojawią się w Hearthstone szykują się wyjątkowo ciekawe miesiące dla graczy jak również widzów. Mam nadzieję, że dzięki współpracy uda nam się zrealizować cele zarówno moje jak i drużyny. Trzymajcie się ciepło i oczekujcie pierwszych wyników Illuminar Honor Gaming. Kłaniam się! Black.
Specjalne oświadczenie wystosował też Ikealyou:
Najpierw chciałbym podziękować noMERCY za współpracę, wsparcie i za zbudowanie dobrej atmosfery i wspaniałej ekipy. Moim kolegom z drużyny, na których zawsze mogłem liczyć i którzy po prostu zostali moimi przyjaciółmi i pomogli mi rozwinąć umiejętności w HSie. Jednak nadszedł czas nowych wyzwań i bardzo się cieszę, że to właśnie Illuminar Honor Gaming będzie kolejnym etapem mojej przygodzie w esporcie. Jest mi również niezmiernie miło, że moje wyniki w HSie zostały dostrzeżone i docenione przez taką organizację i jestem bardzo podekscytowany perspektywami związanymi z nową drużyną. Mam nadzieję, że współpraca będzie bardzo owocna dla obu stron, a nowa organizacja pomoże wspiąć się na jeszcze wyższy poziom.
Przedwczoraj Blizzard poinformował, że tegoroczne profesjonalne zmagania w Hearthstone będą odbywać się w nowym trybie standardowym. Nowe zasady rozgrywania meczów sprawiają, że zawodnicy Illuminar Honor Gaming mają spore zadanie domowe do odrobienia. Na początku zawodnicy będą chcieli zdominować rozpoczynający się 10 lutego polski GeForce CUP. Oprócz dobrej postawy w turnieju od NVIDII głównym celem obu zawodników na ten sezon jest zakwalifikowanie się na BlizzCon.

Michał Bogacz

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze