Śląsk Wrocław lepszy od Chrobrego Głogów

Piłkarze Śląska Wrocław pokonali 2:1 (0:1) pierwszoligowego Chrobrego Głogów w sparingu rozegranym na własnym stadionie. Dla zespołu trenera Romualda Szukiełowicza był to ostatni sprawdzian przed startem rundy wiosennej w ekstraklasie.

Pierwsi gola zdobyli w 26. minucie goście, kiedy w zamieszaniu pod bramką do siatki trafił Mateusz Długołęcki. Śląsk odpowiedział trafieniami w drugiej połowie – najpierw gola zdobył Peter Grajciar (51'), a wynik spotkania ustalił Kamil Biliński (62').

Cierzniak zesłany do rezerw Wisły Kraków

Wrocławianie do sparingu przystąpili zaraz po powrocie ze zgrupowania w Trzebnicy. Był to trzeci i zarazem ostatni sprawdzian podopiecznych trenera Szukiełowicza przed startem rundy wiosennej. Pierwszy mecz ligowy Śląsk zagra 12 lutego (godz. 20.30) z Wisłą Kraków na własnym stadionie.