"Jesteś cały?". Masny zderzył się z chłopcem do podawania piłek

Siatkówka

Podczas spotkania ćwierćfinałowego Pucharu Polski pomiędzy ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle i Jastrzębskim Węglem doszło do groźnie wyglądającej sytuacji. Rozgrywający jastrzębian Michal Masny, próbował ratować piłkę i wpadł na chłopca do podawania piłek...

Sytuacja miała miejsce w trzecim secie rozgrywanego we wrocławskiej hali Orbita ćwierćfinałowego spotkania Pucharu Polski pomiędzy ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle i Jastrzębskim Węglem. Przyjmujący jastrzębian nie poradzili sobie z zagrywką Łukasza Wiśniewskiego, Michal Masny próbował jeszcze ratować sytuację i wpadł na siedzącego przy linii bocznej chłopca, który zajmował się kosmetyką parkietu i podawaniem piłek. Choć sytuacja wyglądała początkowo groźnie, nikomu nic się nie stało. Rozgrywający Jastrzębskiego Węgla przeprosił poszkodowanego i wrócił do gry.

 

Puchar Polski: Koncert ZAKSY w Hali Orbita

 

Siatkarze ZAKSY Kędzierzyn-Koźle pewnie wygrali z Jastrzębskim Węglem 3:0 (25:12, 25:17, 25:15) i w półfinale Pucharu Polski zmierzą się w sobotę ze zwycięzcą spotkania Cerrad Czarni Radom - Lotos Trefl Gdańsk.

 

Sytuacja w załączonym materiale wideo.

ch, RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze