Tie-break dla Niemczyka. Wesprzyjmy trenera w walce z nowotworem!

Siatkówka
Tie-break dla Niemczyka. Wesprzyjmy trenera w walce z nowotworem!
fot. Materiały prasowe

Andrzej Niemczyk ponownie walczy z nowotworem. Po trwających 10 lat bojach z rakiem węzłów chłonnych, teraz choroba zaatakowała płuca legendarnego szkoleniowca „Złotek". Wydawnictwo SQN postanowiło wesprzeć byłego trenera reprezentacji Polski, organizując akcję #tiebreakdlaniemczyka. Ze zdjęć opublikowanych w mediach społecznościowych pod tym hashtagiem stworzy album, który zostanie przekazany Niemczykowi.

Akcja zorganizowana została na Facebooku w formie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1282893365060070/

 

Może się do niej przyłączyć każdy z nas, publikując wspierające trenera zdjęcie na swoich kontach w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter, Instagram, itd.) lub na stronie wydarzenia i oznaczając je hashtagiem #tiebreakdlaniemczyka. Stworzony z tych fotografii album ma pokazać szkoleniowcowi, ile osób kibicuje mu w powrocie do zdrowia.

 

N'Gapeth się nie zatrzymuje! Jak oszukać potrójny blok? (WIDEO)

 

Opis akcji:

 

Jak zapewne wiecie, Andrzej Niemczyk ponownie walczy z nowotworem. Po trwających 10 lat bojach z rakiem węzłów chłonnych, teraz choroba zaatakowała płuca legendarnego szkoleniowca „Złotek".

 

Przed Trenerem kolejna batalia, która ze względu na zaawansowany wiek zapowiada się na najtrudniejszą. Pomóżmy Trenerowi w walce z nowotworem, okazując mu wsparcie! Wystarczy zrobić sobie zdjęcie z kartką, na której napisane będzie #tiebreakdlaniemczyka, a następnie opublikować je na stronie tego wydarzenia lub na swoich profilach w social mediach (Facebook, Twitter, Instagram, itd.). Z przesłanych zdjęć stworzymy album, który przekażemy Andrzejowi Niemczykowi.

 

Prowadząc reprezentację Polski do dwóch tytułów mistrza Europy dostarczył nam niezapomnianych emocji. Odwdzięczmy mu się, pokazując, ile osób kibicuje mu w powrocie do zdrowia! Razem pomożemy Trenerowi wygrać kolejny życiowy tie-break!

Informacja prasowa

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze