Szczęsny wyśmiał medialne spekulacje na temat swojej przyszłości

Piłka nożna
Szczęsny wyśmiał medialne spekulacje na temat swojej przyszłości
fot. Cyfrasport

Wojciech Szczęsny nie był zachwycony tym, co przeczytał w mediach na temat swojej przyszłości. Na swoim oficjalnym profilu na Facebooku zrugał więc dziennikarzy. Cały swój wpis dopełnił hashtagiem #‎rubishatyourjob‬, który można przetłumaczyć jako #beznadziejniwswojejpracy.

"I jak tu nie kochać mediów. W ciągu raptem 24 godzin podano trzy kompletnie różne informacje dotyczące mojej przyszłości klubowej. Pisano o zmianie zdania, nawrocie i zwrocie akcji. Jedyny zwrót, do jakego doszło to ten, który dotyczy waszych tandetnych umiejętności reporterskich. Z Rzymu, z miłością, Wojciech Szczęsny" - napisał reprezentant Polski.

 

Zahorski: Amerykańską przygodę zakończyłem we właściwym momencie

 

 

Gotta love the media. Reporting on 3 completely diiferent stories regarding my future in a space of 24 hours, saying...

Posted by Wojciech Szczesny on 9 luty 2016

 

Szczęsny nie napisał wprost, który tekst miał na myśli, jednak prawdopodobnie chodziło mu o artykuły "Daily Mirror" i "The Sun". Według dziennikarzy tego pierwszego, Polak po zakończeniu sezonu wróci do Arsenalu Londyn, żeby być rezerwowym dla Petra Cecha. W tym drugim można było natomiast przeczytać, że Polak ma ofertę z Evertonu.

 

25-latek jest wypożyczony na rok do AS Roma. W barwach włoskiego klubu rozegrał 26 meczów, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze