Nowa gwiazda Legii: Nazwisk kolegów uczę się z Internetu

Piłka nożna
Nowa gwiazda Legii: Nazwisk kolegów uczę się z Internetu
fot. legia.com

Adam Hloušek to nowy obrońca Legii Warszawa. Były piłkarz VfB Stuttgart walczy o miejsce w podstawowym składzie zespołu trenera Stanisława Czerczesowa. – Treningi były bardzo intensywne, ale dobre. Nie widzę wielkiej różnicy między Legią, a Stuttgartem – powiedział Czech.

Za Tobą dwa pierwsze treningi przy Łazienkowskiej. Jak odnajdujesz się w nowym domu?

 

Adam Hloušek: Treningi były bardzo intensywne, ale dobre. Cieszę się, że mamy do dyspozycji dobrą murawę i możemy odpowiednio przygotować się do niedzielnego meczu. Jestem bardzo zadowolony z tego, że do startu ligi już tylko cztery dni.

 

Radović: Nie zagram w Legii, bo są tam ludzie, którzy mnie nie chcieli

 

Zdążyłeś już poznać swoich nowych kolegów?

 

Tak. To bardzo ważne, więc w Internecie sprawdzałem nazwiska i zdjęcia. Uczyłem się pilnie, jak w szkole, i teraz znam już ich wszystkich (śmiech).

 

Który z nich robi na Tobie największe wrażenie na boisku?

 

Wszyscy są super! Nie da się powiedzieć, że któryś jest lepszy albo gorszy. Jesteśmy drużyną, ale oczywiście mamy też kilku graczy, którzy są dla nas bardzo, bardzo ważni – jak "Niko" w ataku. Ważne jest to, żebyśmy byli piłkarską rodziną.

 

 Z kim w drużynie utrzymujesz najlepsze kontakty?

 

To dopiero dziesięć dni, więc trudno powiedzieć. Na obozie mieszkałem w pokoju z Gui. To dobry chłopak, było z nim wesoło (śmiech). Rozmawiam jednak ze wszystkimi.

seb, legia.com
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie