Parzyszek wrócił do De Graafschap

Piłka nożna
Parzyszek wrócił do De Graafschap
fot. Cyfrasport

Piotr Parzyszek znów będzie zakładał koszulkę De Graafschap Doetinchem. Polski napastnik, który wrócił do tego klubu po dwuletniej przerwie, podpisał umowę ważną do końca sezonu. Jeśli się sprawdzi, kontrakt zostanie przedłużony o kolejne dwanaście miesięcy.

22-latek nie zrobił tak dużej kariery, jaką mu wróżono. Po odejściu z De Graafschap w 2014 roku zakładał koszulkę Charlton Athletic, Sint-Truidense i Randers FC.

 

Marciniak: Na Euro 2016 chcę sędziować mecz otwarcia!

 

- Jesteśmy szczęśliwy, że Piotr nas wybrał, ponieważ zainteresowane nim były inne kluby. Wierzymy, że może nam zapewnić bramki - powiedział dyrektor sportowy Peter Hofstede.

 

- Jestem podekscytowany tym, że znów zagram dla De Graafschap. Musimy zrobić wszystko, by skończyć sezon poza strefą spadkową - dodał były reprezentant Polski U-21.

 

Parzyszek jest wychowankiem De Graafschap Doetinchem. W barwach tego klubu rozegrał 48 meczów i strzelił 26 goli na zapleczu Eredivisie. Teraz będzie mógł się sprawdzić w tej lidze, bo "Superboeren" to beniaminek, który po 22 seriach spotkań zamyka tabelę.

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie