Gardini będzie trenerem Indykpolu AZS Olsztyn także w przyszłym sezonie

Siatkówka
Gardini będzie trenerem Indykpolu AZS Olsztyn także w przyszłym sezonie
fot. indykpolazs.pl
Andrea Gardini (z prawej)

Andrea Gardini podpisał nowy kontrakt z Indykpolem AZS Olsztyn. Włoch, który prowadzi drużynę jest od grudnia 2014 roku, zdecydował się pozostać na kolejny sezon.

- Rada Nadzorcza i Zarząd Spółki pozytywnie oceniły pracę trenera Andrei Gardiniego. Zaproponowaliśmy nową umowę na sezon 2016/2017, ponieważ chcielibyśmy kontynuować pracę rozpoczętą już ponad rok temu. Zależało nam na tym i bardzo jesteśmy zadowoleni z tej umowy - powiedział prezes Tomasz Jankowski.

 

Kuriozalna kontuzja Bieńka. Naderwał mięsień przy serwisie (WIDEO)

 

Gardini bez wahania złożył podpis pod nowym kontraktem. - To Klub zaproponował mi nową umowę z czego się bardzo cieszę. Nawet nie zastanawiałem się, bo wiedziałem, że taka okazja może mi się już nie przytrafić - stwierdził trener.

 

Szkoleniowiec Indykpolu AZS Olsztyn przyznał, że jest tego samego zdania co do tego, że praca rozpoczęta rok temu powinna być kontynuowana.

 

- Bardzo chciałem tu zostać. Jestem szczęśliwy z tego powodu, bo będę mógł kontynuować budowanie silnego zespołu. Myślę, że moje doświadczenie ostatnich miesięcy zaprocentuje na przyszłość. Prezes wspomniał, że zależy mu na kontynuowaniu pracy rozpoczętej rok temu. Uważam, że to bardzo dobry pomysł, bo już mamy zbudowane solidne podstawy. Jestem naprawdę dumny z tej drużyny, którą mamy teraz. Cieszę się z tego, że będę mógł dalej z nią pracować i jeszcze bardziej ją rozwijać - zauważył.

MC, indykpolazs.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze