Super Saiyanie z Modeny! N'Gapeth i spółka oglądali "Dragon Ball"?

Siatkówka
Super Saiyanie z Modeny! N'Gapeth i spółka oglądali "Dragon Ball"?
fot. youtube.com

Moda na farbowanie w siatkarskim świecie zatacza coraz szersze kręgi. Po Facundo Conte i Andrzej Wronie, którzy przefarbowali brody, tym razem na taki krok zdecydowała się... cała drużyna Modeny. N'Gapeth, Bruno czy Lucas zmienili jednak kolor włosów. Po metamorfozie wyglądali niczymi bohaterowie popularnej bajki... "Dragon Ball".

Nie wiadomo, co chcieli w ten sposób zademonstrować siatkarze włoskiego klubu. Być może po prostu zmienili kolor włosów, tak by były one w barwach zespołu z Modeny. Z kolei osoby, które oglądały kiedyś bajkę "Dragon Ball" mogły pomyśleć, że N"Gapeth i spółka ucharakteryzowali się na... Super Saiyan. A może siatkarze chcieli przestraszyć rywali bojowymi barwami na swoich włosach?

PlusLiga nie zwalnia tempa! Kolejne hity już w 17. kolejce

Niecodziennego widoku nie przestraszyli się jednak siatkarze Trentino, którzy byli przeciwnikiem Modeny w ostatniej kolejce Serie A. Po dramatycznym meczu to właśnie oni zapisali zwycięstwo na swoim koncie. Najlepszy w ich drużynie Mitar Djuric zakończył mecz z 28-punktowym dorobkiem. Najskuteczniejszy w Modenie był natomiast Lucca Vettori (23 punkty).

 

psl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie