Mousesports najlepsze podczas Acer Predator Masters

E-sport
Mousesports najlepsze podczas Acer Predator Masters

Zawodnicy mousesports okazali się lepsi od FlipSid3 Tactics w wielkim finale rozgrywek Acer Predator Masters! Niko i spółka za zwycięstwo w niemieckim Krefeld zgarnęli 20 000 dolarów.

Finały Acer Predator Masters powered by Intel Season 2 rozgrywane w Niemczech, zakończyły się zwycięstwem zawodników mouseseports. Niko i spółka, nie mieli sobie równych podczas całego turnieju, kwalifikując się do wielkiego finału z drabinki wygranych. Ich przeciwnicy – FlipSid3 Tactics, ze względu na problemy wizowe jednego z zawodników, musieli dokończyć turniej z rezerwowym w składzie.

 

Spotkanie finałowe od początku przebiegało pod dyktando mousesports. Na de_cache szybko wypracowali sobie dostateczną przewagę po stronie antyterrorystów aby po zmianie stron zakończyć rywalizację wynikiem 16:6. Po zmianie mapy na de_overpass obraz gry nie uległ zmianie. Wprawdzie zawodnicy FlipSid3 Tactics zaprezentowali się lepiej, tocząc równą walkę z przeciwnikiem podczas pierwszej połowy spotkanie, jednak po zmianie stron ostatnie słowo należało już do zawodników mousesports, którzy ostatecznie zwyciężyli wynikiem 16:9. Za zwycięstwo w turnieju, gracze mousesports zgarnęli 20 000 dolarów.

 

1. mousesports
2. FlipSid3 Tactics
3. E-Frag.net

Marcin Kilar

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze