KSW 35 odbędzie się w piątek 27 maja!

Sporty walki
KSW 35 odbędzie się w piątek 27 maja!
fot. KSW

Federacja KSW pragnie poinformować, że z powodów technicznych gala KSW 35 w ERGO ARENIE w Gdańsku/Sopocie odbędzie się w piątek 27 maja, a nie jak pierwotnie informowano w sobotę 28 maja.

Przypominamy jednocześnie, że czwartek 26 maja jest dniem wolnym od pracy, a cały okres od czwartku do niedzieli będzie z jednym tegorocznych „długich weekendów”.
 
Bilety zakupione w przedsprzedaży zachowują swoją ważność w nowym terminie. Istnieje również możliwość zwrotu środków. W tym celu  prosimy o przesłanie numeru rezerwacji wraz z numerem konta na adres: rezerwacje@ebilet.pl
 
W trzech walkach wieczoru trójmiejskiego wydarzenia wystąpią broniący po raz pierwszy tytułu KSW w wadze średniej Mamed Khalidov oraz Mariusz Pudzianowski i Michał Materla.
 
Największe wydarzenie w sportach walki w 2015 roku będzie częścią długiego weekendu, który rozpocznie się dniem wolnym 26 maja.
 
Najlepszy zawodnik MMA w Polsce Mamed Khalidov (31-4-2, 12 KO, 17 Sub) już po raz czwarty zaprezentuje się kibicom w Trójmieście. W jednej z największych aren sportowych w Polsce olsztynianin wygrywał jak dotychczas z Mattem Lindlandem na KSW 16, Melvinem Manhoefem na KSW 23 i Maiquelem Falcao na KSW 27. W swoim ostatnim występie Khalidov znokautował Michała Materlę w największej walce w historii polskiego MMA.
 
Częściej, bo aż pięć razy, w ERGO ARENIE występował Mariusz Pudzianowski (9-4, 2 KO, 3 Sub). Pięciokrotny mistrz świata Strongmanów wygrywał w Trójmieście swoje pojedynki z Cristosem Piliafasem, Olim Thompsonem i prawie dokładnie rok temu z Rollesem Gracie. 27-sekundowe zwycięstwo przez nokaut nad Brazylijczykiem było jednym z najbardziej niezapomnianych momentów w historii wizyt KSW na Pomorzu.
 
Były mistrz KSW w wadze średniej Michał Materla (22-5, 4 KO, 12 Sub) powróci do Gdańska/Sopotu po raz czwarty. Szczecinianin zapisał się w historii Areny pamiętnymi wojnami z Jamesem Zikicem, Kendallem Grove’em oraz roku temu na KSW 31 z Tomaszem Drwalem.

mt, KSW

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze