Tak zaserwować przy piłce meczowej potrafi tylko N'Gapeth! (WIDEO)

Siatkówka
Tak zaserwować przy piłce meczowej potrafi tylko N'Gapeth! (WIDEO)
fot. youtube.com/glpinella

To zagranie wymagało wielkiej pewności siebie i kreatywności, ale też nutki szaleństwa! DHL Modena wygrała po zwariowanym spotkaniu z Perugią w tie-breaku 15:13, a asa na wagę zwycięstwa w szalony sposób zagrał Earvin N'Gapeth! Francuz posłał niesygnalizowany skrót po przekątnej tuż za siatkę, a zawodnicy rywala stanęli jak wryci!

Dwa eksportowe zespoły Serie A1 walczą o jak najlepsze rozstrawienie w play-offach, a swoją znakomitą dyspozycję zwycięstwem potwierdziła DHL Modena. Wygrana na parkiecie Perugii rodziła się jednak w bólach, bowiem zawodnicy obu drużyn stworzyli arcyciekawe widowisko, które roztrzygnąć miało się dopiero w tie-breaku.

 

To goście zdobyli punkt na 14:13 i mieli pierwszą piłkę meczową. Na linii serwisowej stanął Earvin N'Gapeth, który miał po prostu nie zepsuć zagrywki i dać rywalom szansę się pomylić. Co zrobił Francuz? Zakończył mecz jednym przebłyskiem geniuszu! N'Gapeth zagrał tuż za siatkę wstrzymując rękę, a rywale przygotowani na potężny serwis nie zdążyli zareagować! Kapitalne zagranie na wagę arcyważnego zwycięstwa!

 

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze