Antiga jasnowidzem? Odgadł dokładny wynik meczu PGE Skry!

Siatkówka
Antiga jasnowidzem? Odgadł dokładny wynik meczu PGE Skry!
fot. CyfraSport

Selekcjoner reprezentacji Polski Stephane Antiga był gościem specjalnym w Jastrzębiu-Zdroju przy okazji meczu gospodarzy z PGE Skrą Bełchatów. Po fantastycznym i trzymającym w napięciu pojedynku goście wygrali 3:2. Zapytany przed meczem o typ Antiga bez chwili zastanowienia odrzekł: "Nie mam wątpliwości, że Skra wygra po tie-breaku!".

Stephane Antiga jest w trakcie swojego "Tour de Pologne", podczas którego pokona blisko cztery tysiące kilometrów, by lepiej przyjrzeć się formie kadrowiczów. Wizyta na hali Jastrzębskiego Węgla podyktowana była głównie chęcią przyjrzenia się radzącym sobie obiecująco młodym zawodnikom zespołu, w tym szalejącemu Maciejowi Muzajowi.
Nie sądziłem, że Pomarańczowi będą grali tak dobrze. Klub miał pewne problemy finansowe, drużyna jest zbudowana od podstaw, a mimo to prezentuje się bardzo ciekawie. Hala w Jastrzębiu-Zdroju kojarzy mi się ze świetną atmosferą i trudnymi meczami, jaki z pewnością czeka Skrę. Gospodarze muszą mi wybaczyć, ale typuję zwycięstwo przyjezdnych 3:2!
Jak się potem okazało, Antiga trafił idealnie, bowiem po fascynującym pojedynku nękana kontuzjami PGE Skra ostatecznie wygrała w tie-breaku 15:10.

ch, Plusliga.pl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie