Kibice ZAKSY: Klub nie chce naszego dopingu...

Siatkówka
Kibice ZAKSY: Klub nie chce naszego dopingu...
fot. Facebook

Kibice ZAKSY Kędzierzyn-Koźle odpowiedzieli na zarzuty, jakoby mieli nie stawić się na niedzielnym meczu z PGE Skrą Bełchatów (2:3). Strefa 13, bo o niej mowa, grupa zrzeszająca najzagorzalszych fanów klubu, twierdzi, że w hali Azoty oczywiście była, ale po prostu nie dopingowała swojego zespołu tak żywiołowo jak zawsze. Powód: "Klub w znacznym stopniu nas ogranicza."...

Fani ze Strefy wydali w tej sprawie nawet oficjalne oświadczenie. Oto jego najważniejszy fragment:

"STREFA 13 uczestniczyła w meczu, kibicowała swojej drużynie i nie ma zamiaru rezygnować z pasji czy wspierania Klubu ZAKSA.

Powodem zauważalnego zmniejszenia naszej aktywności na hali były przykre i całkowicie bezpodstawne oskarżenia jakie padły z ust osób, które nigdy nie były przychylne naszej działalności i nigdy nie kryły negatywnego nastawienia do członków STREFA 13. O dziwo, to właśnie ich subiektywne zdanie okazało się decydujące i zaważyło na wizerunku Naszego stowarzyszenia w oczach Klubu.

Nie ukrywamy rozczarowania jakie sprawiła nam decyzja władz Klubu, która to w znacznym stopniu ogranicza nasz doping. Zażądano od kibiców naszego Stowarzyszenia zachowania tłumiącego sportowe emocje, dlatego też wspólnie postanowiliśmy wstrzymać nasze działania. Doping reżyserowany uwłacza członkom STREFA 13. Kłóci się też z samą ideą kibicowania i sportowych emocji, którymi żyjemy."

RH, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze