Hazard wymienił się koszulką z di Marią... w przerwie! Koniec Belga w Anglii? (WIDEO)

Wielu kibiców Chelsea nie może przeboleć tego, że Eden Hazard wymienił się koszulką z Angelem di Marią w przerwie meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów między mistrzami Anglii a PSG. Belg podpadł fanom i dał kolejny sygnał, że w przyszłym sezonie może go już nie być na Wyspach Brytyjskich.

Chelsea remisowała do przerwy z PSG 1:1 i ciągle zachowywała spore szanse na awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Wystarczyłby przecież tylko jeden gol na doprowadzenie do dogrywki, a w niej wszystko mogłoby się zdarzyć. "The Blues" do końca pierwszej części grali co najmniej nieźle, wywierali presję na Francuzach, którzy popełniali coraz więcej błędów. Nic dziwnego, że fani po ostatnim gwizdku sędziego żegnali bohaterów gromkimi brawami. Wtedy jednak zdarzyło się coś, czego fani bardzo nie lubię i za bardzo nie rozumieją. Otóż Eden Hazard wymienił się koszulką z Angelem di Marią.

Teoretycznie nic dziwnego, ale takie rzeczy w przerwie między dwoma połowami po prostu nie przystoją. Zszokowany takim obrotem sytuacji był Roy Keane - w przeszłości gracz przede wszystkim Manchesteru United. - To jest niedopuszczalne! W tak ważnym meczu dwaj faceci wymieniają się przerwie? Boję się to skomentować - grzmiał. Kibice Chelsea nie mogli zaakceptować zachowania Hazarda z kilku powodów. Po pierwsze, w tym sezonie Belg spisuje się zdecydowanie poniżej oczekiwań, a skoro akurat tego dnia stawka była duża, to warto by zawodnik był w pełni skoncentrowany. Po drugie, wiele plotek transferowych łączy go z odejściem do... PSG! Symboliczna zmiana koszulek?

Hazard rozgrywał niezłe - przynajmniej jak ten sezon - zawody. Często był nieuchwytny dla obrońców, wszędzie było go pełno - brakowało tylko konkretów w postaci asyst i goli, ale tych brakuje od dawna. Fani "The Blues" patrzyli na niego przychylnym okiem aż do tej sytuacji. Kiedy w 77 minucie opuszczał boisko, żegnały go nie tylko brawa, ale też głośne gwizdy. Czy to początek końca Belga na Stamford Bridge? Kto wie, czy właśnie ta zwykła wymiana koszulek nie przesądzi o jego losie. - Skoro kibice chcieli gwizdać, to mieli takie prawo - powiedział po meczu trener Guus Hiddink.

Zobacz, jak Hazard wymienia się koszulką z Di Marią w załączonym materiale wideo.