Bratanek sułtana Brunei przejdzie z Chelsea do Leicester City

Piłka nożna
Bratanek sułtana Brunei przejdzie z Chelsea do Leicester City
fot. PAP
Hassanal Bolkiah - sułtan Brunei.

Leicester City, sensacyjny lider Premier League, nie próżnuje i już zaklepało sobie jednego z zawodników... Chelsea! Jefri Bolkiah - bo o nim mowa - latem przeniesie się na King Power Stadium. Co ciekawe jest om bratankiem... sułtana Brunei.

Jefri to bratanek Hassanala Bolkiaha, sułtana Brunei, który pełni tę rolę od 1967 roku! Jest jednym z najbogatszych ludzi na świecie, a jego majątek szacuje się na 40-80 milionów dolarów. Jego rezydencja ma... 1788 pokoi i 257 łazienek, a sam sułtan posiada tysiące samochodów, 200 kucyków oraz pięć basenów! Kolekcja iście królewska.

Jefri Bolkiah od 2014 roku był zawodnikiem Chelsea - trafił tam po nieudanych przygodach w Reading i Chelsea. Dobrze wiedział, że ma małe szanse na występy w pierwszej drużynie "The Blues", więc poszukał innych opcji i znalazł zaskakująco ciekawe i dobre wyjście. Od lipca zasili bowiem aktualnego lidera Premier League Leicester City! Kto wie, czy dużego udział w tych przenosinach nie miał właściciel z Tajlandii - Vichai Srivaddhanaprabha.


- Jestem szczęśliwy, mogąc ogłosić, że podpisałem długoterminowy kontrakt z Leicester City. Chciałbym podziękować rodzinie i najbliższym przyjaciom za wsparcie. Zaszczytem było poznanie właściciela! Nie mogę doczekać się gry - napisał na Instagramie.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze