Cucine Lube Civitanova - Halkbank Ankara: Transmisja w Polsacie Sport Extra

Siatkówka
Cucine Lube Civitanova - Halkbank Ankara: Transmisja w Polsacie Sport Extra
fot. cev.lu
Michał Kubiak i Cwetan Sokołow są czołowymi postaciami tureckiego Halkbanku.

Po sensacyjnym roztrzygnięciu w pierwszym meczu decydującej fazy walki o siatkarską Ligę Mistrzów w Kazaniu, gdzie PGE Skra Bełchatów ograła miejscowy Zenit, walka przenosi się do Włoch. Zespół Osmanego Juantoreny podejmie Halkbank Ankara z Michałem Kubiakiem w składzie. Transmisja meczu Ligi Mistrzów Cucine Lube Civitanova - Halkbank Ankara w Polsacie Sport Extra.

To mógł być włoski pojedynek, jednak Halkbank Ankara w wielkim stylu postawił się naszpikowanej gwiazdami ekipie DHL Modena z Earvinem N'Gapethem w składzie i to właśnie turecki zespół będzie miał okazję powalczyć w bezpośrednim pojedynku z Cucine Lube Civitanova o awans do Final Four.

Bliżej imprezy, która rozegrana zostanie w Krakowie jest już PGE Skra Bełchatów, która sensacyjnie ograła Zenit Kazań na jego parkiecie 3:2. Czy do sukcesu swoich rodaków nawiąże Michał Kubiak, który standardowo będzie jednym z kluczowych elementów układanki Halkbanku?

Partnerujący mu Dick Kooy, Kevin Le Roux i Cwetan Sokołow postarają się zdobyć włoską twierdzę Eurosuole Forum znajdującą się w Maceracie, bronioną przez takie gwiazdy jak Simone Parodi, Micah Christenson, Jenia Grebennikov czy Osmany Juantorena, dla którego będzie to pojedynek z byłym klubem.

Transmisja meczu Ligi Mistrzów Cucine Lube Civitanova - Halkbank Ankara w Polsacie Sport Extra. Początek o godzinie 20:30. Spotkanie skomentują Marcin Lepa i Łukasz Kadziewicz.

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze